EKO PRIME

EKO PRIME
Fot. EKO PRIME

Firmy EKO PRIME oraz Blachy Pruszyński Energia Odnawialna łączą siły tworząc konsorcjum, dzięki któremu są w stanie zrealizować każdy projekt fotowoltaiczny. EKO PRIME oferuje montaż instalacji fotowoltaicznych na konstrukcjach tańszych o ok. 35 proc. niż inne konstrukcje dostępne na polskim rynku.

W ramach konsorcjum utworzonym z Blachy Pruszyński Energia Odnawialna EKO PRIME odpowiada za organizację, projektowanie, pozyskiwanie dofinansowania, a także doradztwo techniczne. Firma Blachy Pruszyński Energia Odnawialna odpowiada natomiast m.in. za finansowanie i wykonawstwo.

EKO PRIME wprowadza na polski rynek najtańszą konstrukcję dla różnej wielkości naziemnych instalacji fotowoltaicznych. Konstrukcję zaprojektowano dla wszystkich stref w Polsce i jest ona średnio o 35 proc. tańsza niż inne konstrukcje oferowane na polskim rynku. Można ją wykorzystać w naziemnych instalacjach fotowoltaicznych o mocy już od 3 kWp.

REKLAMA

EKO PRIME oferuje m.in. pozyskiwanie finansowania, zapewniając inwestorowi utrzymanie ceny instalacji w przypadku realizacji inwestycji po otrzymaniu dotacji. W przypadku projektów realizowanych w województwie łódzkim EKO PRIME przygotowuje GRATIS wnioski o dofinansowanie z działania 4.1, w którym maksymalny poziom dotacji wynosi aż 80 proc.

EKO PRIME dysponuje 7 mobilnymi grupami montażowymi, z których każda liczy po 5 osób i które posiadają w pełni wyposażone pojazdy dostawcze. Każda ekipa składa się z 4 monterów i 1 elektryka.

Naszą najlepszą rekomendacją są instalacje fotowoltaiczne, które zrealizowaliśmy do tej pory na polskim rynku. Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, zaowocowało pozytywnymi referencjami w przypadku ponad 600 zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych, o mocy od 2 kWp do 145 KWp każda.

O EKO PRIME

Twórcy EKO PRIME zdobywali doświadczenie w jednej z największych firm z branży OZE w Europie, przyczyniając się do jej rozwoju i realizacji kluczowych projektów. Dzięki ich wieloletniej działalności w Niemczech oraz w Polsce EKO PRIME jest w stanie sprostać każdemu zleceniu, posiada niezbędny sprzęt, kadrę inżynierów oraz doświadczonych monterów instalacji fotowoltaicznych. Na przełomie 2015/2016 r. EKO PRIME poszerzyło swoją ofertę o pompy ciepła, turbiny wiatrowe oraz rekuperację. Każdy pracownik firmy to wykwalifikowany specjalista, posiadający min. 2-letnie doświadczenie w branży oraz niezbędne szkolenia i certyfikaty m.in. uprawnienia SEP, UDT oraz certyfikacje wydane przez producentów podzespołów urządzeń odnawialnych źródeł energii (www.ekoprime.pl).

REKLAMA

O Blachy Pruszyński

Grupa Blachy Pruszyński to największy polski producent stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. O pozycji lidera polskiego rynku blaszanych pokryć dachowych świadczy kilkudziesięcioprocentowy udział materiałów oferowanych przez firmę w łącznej sprzedaży na rynku polskim oraz liczne nagrody i wyróżnienia świadczące o wysokiej jakości proponowanych produktów i zadowoleniu coraz liczniejszej rzeszy klientów. Firma Blachy Pruszyński ma zaszczyt współpracować z największymi inwestorami i wykonawcami w Polsce.

W 2003 roku Grupa Blachy Pruszyński rozpoczęła działalność w branży energii odnawialnej. Firma pomyślnie rozwinęła i wybudowała farmę wiatrową, która znajduje się w fazie eksploatacji od 2012 roku, a jej  łączna moc wynosi 22 MW. W ubiegłym roku Grupa Blachy Pruszyński zrealizowała I etap projektu o mocy 26 MW (docelowa moc projektu to 40 MW), a także projekt elektrowni wiatrowej o mocy 800 kW.

Od 2013 roku Grupa Blachy Pruszyński prowadzi również inwestycje w sektorze fotowoltaiki prosumenckiej i przemysłowej. W ubiegłym roku zrealizowała inwestycje polegające na budowie mikroinstalacji o łącznej mocy 150kW. Grupa Blachy Pruszyński rozwija obecnie wiele różnych projektów w sektorze energii odnawialnej. Łączna moc projektów znajdujących się w fazie rozwoju to około 50 MW.

Kontakt

EKO PRIME

Bartłomiej Susik

Telefon: +48 537 509 510

E-mail: b.susik@ekoprime.pl

www.ekoprime.pl

artykuł sponsorowany