Zapraszamy do Poznania na Kongres Envicon

Zapraszamy do Poznania na Kongres Envicon
Fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju ochrony środowiska w Polsce z uwzględnieniem wymagań Unii Europejskiej. Jego podstawowym celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy wszystkimi podmiotami działającymi w sektorze ochrony środowiska.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy okazji targów POL-ECO-SYSTEM.

XX edycja Kongresu ENVICON to dwa dni bogatych tematycznie obrad oraz 6 paneli dyskusyjnych, w których uczestnicy będą mogli brać aktywny udział i omawiać kluczowe dla branży oraz samorządów tematy. Pierwszego dnia Kongresu odbędą się 3 równoległe sesje tematyczne: Gospodarka odpadami, Zarządzanie w branży wod-kan oraz Energetyka. Trzecia sesja jest nowością, podczas której poruszone zostaną tematy dotyczące zarówno energetyki konwencjonalnej jak i odnawialnych źródeł energii.

REKLAMA
REKLAMA

Drugiego dnia odbędzie się seminarium poświęcone tematyce Circular economy w Polsce, zorganizowane przez Europejskie Biuro Ochrony Środowiska (EEB). W tym samy czasie trwać będzie sesja dotycząca Ochrony powietrza, w ramach której zorganizowane zostanie spotkanie poświęcone niskiej emisji oraz Forum RIPOK, gdzie inwestorzy i eksploatatorzy regionalnych instalacji przekształcania odpadów komunalnych dyskutować będą o kierunkach rozwoju branży zagospodarowania odpadów.

Z roku na rok, pragniemy, aby wiedza przekazywana naszym słuchaczom była najbardziej aktualna z obowiązującymi przepisami i trendami, stąd nowe tematy i nowe pomysły.

Spotkajmy się w październiku na największym wydarzeniu związanym z ochroną środowiska w Polsce! 

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym targów POL-ECO-SYSTEM i Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON.