POL-ECO-SYSTEM Start-up Lab na targach w Poznaniu

POL-ECO-SYSTEM Start-up Lab na targach w Poznaniu
Fot. Poleko

Międzynarodowe Targi Poznańskie jako pierwsze w europejskiej branży wystawienniczej uruchamiają Program Akceleracji Startupów SMART WAY w odpowiedzi na potrzeby startupów. Wydarzenie zadebiutuje na targach POL-ECO-SYSTEM, które odbędą się w dniach 11-14 października br. w Poznaniu.

Debiut wydarzenia nastąpi podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM, które są rzeczywistą platformą biznesową, gdzie w tym samym czasie, w jednym miejscu spotyka się dostawca z odbiorcą, inwestor z oferentem, sprzedawca z kupcem. To tu spotykają się profesjonaliści z całego świata, dyskutując o nowych rozwiązaniach, prezentując swoje produkty, szukając możliwości rozwoju w kraju i zagranicą, stymulując innowacje.

Na targach POL-ECO-SYSTEM zostanie utworzone laboratorium start-up’ów. Młode firmy zaprezentują swoje propozycje innowacyjnych rozwiązań, patrząc na temat ochrony środowiska, energii odnawialnej oraz gospodarki komunalnej technologicznym spojrzeniem, wykorzystującym wypracowane przez nie rozwiązania.

REKLAMA
REKLAMA

To perspektywa dla młodego pokolenia przedsiębiorców, dla startupów w fazie wczesnego rozwoju, oferując im możliwość komercjalizacji innowacji, transfer wiedzy i nauki do biznesu, ale przede wszystkim możliwości akceleracyjne, jakie są naturalną konsekwencją wykorzystywania targów, jako instrumentu marketingu bezpośredniego w rozwoju firmy.

POL-ECO-SYSTEM Start-up Lab to szansa nie tylko dla młodych przedsiębiorców, ale dzięki nim – być może szansa na lepsze rozwiązania dla gospodarki zrównoważonego rozwoju.

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym targów POL-ECO-SYSTEM.