Gitex 15-21 października 2016

Gitex 15-21 października 2016
Gitex Technology Week

Emirates & Europe Business Development Cluster oraz Centrum Obsługi Inwestycji zaprasza do udziału w Misji Gospodarczej na GITEX Technology Week, która odbędzie się w dniach 15-21 października 2016 roku. 

Gitex jest jednym z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez ZEA. Wydarzenie to co roku gromadzi inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę najnowszych technologii oraz wdrożenie interesujących i innowacyjnych startupów.

W tegorocznej edycji GITEX zapoczątkowany zostanie największy na świecie rozwój startupów. W ruchu tym weźmie udział ponad 35 krajów aby podzielić się sukcesem, zagwarantować finansowanie oraz pozyskać nowy rynek zbytu poprzez możliwość nawiązania kontaktów z ponad 400 inwestorami z realną siłą nabywczą.

REKLAMA

Ideą planowanej Misji Gospodarczej jest prezentacja polskiego potencjału technologicznego. W celu wyróżnienia polskiej delegacji podczas Targów Gitex Technology Week, zostanie stworzona wspólna przestrzeń dla wszystkich uczestników Misji o spójnym brandingu.

Misja kierowana jest do polskich przedsiębiorców oraz startupów, którzy pragną rozwijać swoje projekty na arenie międzynarodowej. Cele organizowanej misji:
 

·  Promocja dorobku polskiej myśli naukowej i technicznej na arenie międzynarodowej,

·  Wsparcie polskiej przedsiębiorczości poprzez pozyskanie kapitału dla startupów i przedsiębiorców na realizację najciekawszych projektów w Polsce,

·  Komercjalizacja innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez polskie startupy,

REKLAMA

·  Ułatwienie polskim przedsiębiorcom startu i rozwoju biznesu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich,

·  Szerzenie informacji dotyczących innowacyjnych i nowatorskich technologii,

·  Prezentacja idei transferu technologii jako źródła wsparcia rozwoju gospodarczego,

·  Promocja partnerskich relacji pomiędzy Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi,

·   Budowanie płaszczyzny współpracy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami biznesu z Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich – ZEA.

Organizowane przez nas wydarzenie  jest doskonałą okazją do nawiązania szerokiej międzynarodowej współpracy. Tworzy wysokiej jakości przestrzeń biznesową i jest idealnym miejscem dla rozwoju kontaktów i relacji biznesowych, gdyż w jednym miejscu i czasie spotkają się przedstawiciele top managementu z całego świata. 

Do uczestnictwa w GITEX Technology Week szczególnie zachęcamy pomysłodawców startupów – najlepsze projekty mogą rywalizować o nagrodę w wysokości 500 000 AED na realizację startupu oraz liczne nagrody dodatkowe.

Zapraszamy do zgłaszania projektów do konkursu poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej investpl.eu/zgloszenia/startupy.