Zapraszamy na sejmową konferencję pt. Nowe Projekty

Zapraszamy na sejmową konferencję pt. Nowe Projekty
Gramwzielone.pl (c)

W dniu 28 listopada br. w Sejmie odbędzie się konferencja pt. Współpraca państwa, jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorców przy realizacji nowych projektów górniczych i energetycznych.

Celem konferencji, którą organizuje Parlamentarny Zespół Górnictwa i Energii, jest omówienie nowych projektów w górnictwie i energetyce w kontekście budowy nowej ekonomii współpracy państwa, jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorców oraz przeprowadzenie dyskusji w gronie ekspertów, z której konkluzje powinny pomóc w sformułowaniu strategicznych kierunków polityki państwa w obszarze górnictwa i energetyki.

W programie konferencji przewidziano dwa bloki tematyczne związane z górnictwem i energetyką. W każdym bloku będzie miejsce na prezentacje nowych projektów oraz na dyskusję panelową.

REKLAMA
REKLAMA

Wszelkie informacje nt. konferencji i jej program znajdują się na stronie http://ireneusz-zyska.pl/konferencja-nowe-projekty/ .

Aby otrzymać akredytację, konieczna jest wcześniejsza rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod powyższym linkiem.

Lista zgłoszeń zostanie zamknięta jutro o godz. 18.

red. gramwzielone.pl