OZE zawładnie targami ENEX 2017

OZE zawładnie targami ENEX 2017
Fot. ENEX

Jubileuszowa, 20. edycja targów energetycznych ENEX zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Jazda próbna w pełni elektrycznym BMW i3, inwestorzy z pełnym portfelem gotowym na finansowanie innowacyjnych rozwiązań, kompleksowa wiedza o panelach fotowoltaicznych i kotłach grzewczych najnowszej generacji. Od 1 do 2 marca w Kielcach pojawią się inżynierowie, eksperci oraz przedsiębiorcy, którzy na co dzień wpływają na wytwarzanie i wykorzystywanie energii we współczesnym świecie.

Na Targach Kielce w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX będzie można dowiedzieć się znaczenie więcej o samochodach elektrycznych. Zaproszenie do stworzenia nowej strefy przyjął dealer marki BMW – BMW ZK Motors. Od 1 do 2 marca w strefie aut elektrycznych w Targach Kielce zaprezentowany zostanie model BMW i3.

– Z BMW i otwieramy nową erę, w której samochody po raz pierwszy zaprojektowane są całkowicie pod kątem ekologicznej mobilności. Tak więc, BMW i3 to coś więcej niż tylko samochód. To dowód na to, że odpowiedzialność i radość z jazdy doskonale się uzupełniają. Zrównoważony rozwój to nie tylko bezemisyjna jazda – tłumaczy partner wystawy BMW ZK MOTORS.

REKLAMA

Każdego roku w gronie wystawców targów ENEX pojawiają się firmy, których działalność związana jest z produkcją, przetwarzaniem, udostępnianiem energii. 

REKLAMA

Obserwujemy, co dzieje się w branży, czego oczekują od nas zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Dzięki nawiązaniu współpracy z takimi markami, jak Defro, ZPUE S.A., PGE Dystrybucja czy BMW ZK Motors, targi ENEX 2017 poszerzają swoją ofertę. Tworzymy centrum wiedzy i dzielenia się dobrymi praktykami w kilku ważnych i aktualnie często podejmowanych tematach, a w ramach wystawy firm będzie można poznać rynkowe nowości produktowe – mówi Robert Frąk, menadżer Targów ENEX 2017.

Filarem polskich OZE, z największym udziałem w rynku, są instalacje wiatrowe. OZE to jednak nie tylko energetyka dużych mocy, ale również mikro i małe instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły na biomasę, czy popularne kolektory słoneczne. W ramach Pasażu Energetycznego zaprezentują się firmy sektora OZE.                                 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! Ruszyła bezpłatna rejestracja na targi ENEX.

Portal Gramwzielone.pl jest partnerem medialnym targów ENEX 2017.