Spotkanie informacyjne: Aukcje 2018 – pomoc publiczna a dotacje inwestycyjne, cena

Spotkanie informacyjne: Aukcje 2018 - pomoc publiczna a dotacje inwestycyjne, cena
Fotolia

W związku ze zbliżającym się terminem aukcji dla OZE oraz dużą ilością obowiązków, jakie wynikają z przepisów ustawy o OZE w stosunku do wytwórców, których oferty wygrały aukcje, do Sigma Finance sp. z o.o. napływają liczne pytania dotyczące skutków złożenia w nadchodzących aukcjach oferty oraz rozliczania projektów z udziałem dotacji po wygraniu aukcji.

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego szkolenia/spotkania informacyjnego w zakresie przygotowania do uczestnictwa w nadchodzącej aukcji przeznaczonej dla instalacji OZE < 1,00 MW przez wytwórców, którzy zamierzają zgłosić instalacje objęte wsparciem inwestycyjnym (np. dotacją RPO). Informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania takiego dodatkowego wydarzenia w dniu 29 października 2018 br. w Lublinie.

Udział będzie bezpłatny, a zorganizowanie spotkania będzie możliwe, jeśli zgłosi się co najmniej 20 osób. W celu umożliwienia uczestnictwa szerszej liczbie osób oraz wymiany uwag, prosimy o skierowanie na adres sigmafinance@sigmafinance.pl , najpóźniej do dnia 24 października 2018 r., chęci uczestnictwa w takim wydarzeniu.

REKLAMA
REKLAMA

Umożliwi to nam dostosowanie oferty tematycznej i wielkości sali. W dniu 25 października 2018 r. poinformujemy o tym, czy wpłynęła wystarczająca liczba chętnych i czy spotkanie się odbędzie. W przypadku mniejszej liczby chętnych – wyrażamy gotowość spotkań indywidualnych w formule zamkniętej.  

Zespół Sigma Finance sp. z o.o. 

 


artykuł sponsorowany