Kolejny udany rok Kehua

Kolejny udany rok Kehua
Kehua Tech

Kehua Tech opublikowała roczny raport finansowy za 2022 rok. Osiągnięte wyniki potwierdzają drogę wzrostu i rozwoju firmy w 3 kluczowych obszarach: Mocy Krytycznej, OZE i Infrastrukturze Chmurowej.

Firma Kehua Tech wyznaje misję „energii krytycznej napędzającej niskoemisyjną i cyfrową przyszłość” i dąży do zostania wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie inteligentnej energii. Opierając się na technologii energoelektronicznej, spółka kontynuuje integrację i innowacje w 21 obszarach infrastruktury cyfrowej i czystej energii, dostarczając inteligentne i niskoemisyjne rozwiązania i usługi oraz stając się liderem w branży energetyki krytycznej.

35 lat doświadczenie na rynku energetycznym przekłada się na zintegrowane rozwiązania systemów zasilania, aby spełnić indywidualne potrzeby klientów. Kehua Tech dostarcza partnerom bezpieczne, niezawodne i wydajne produkty oraz rozwiązania w zakresie energii krytycznej w sektorze energii jądrowej, petrochemii, półprzewodników, przemysłu czy transportu kolejowego.

Zielona Energia, odpowiedzią na transformację energetyczną

OZE jako strategiczny biznes firmy Kehua notuje szybki wzrost zarówno na rynku chińskim, jak i globalnym. W dwóch głównych filarach – fotowoltaika i magazynowanie energii – Kehua zapewnia szeroką gamę produktów i rozwiązań dla klientów z sektora odnawialnej energetyki. Systemy magazynowania energii, falowniki fotowoltaiczne oraz konwertery PCS stanowią o sile firmy na polu zielonej energii.

Globalna moc instalacji fotowoltaicznych z urządzeniami Kehua Tech przekroczyła 31 GW, a moc i pojemność instalacji magazynowania energii osiągnęła 6,3 GW / 5,4 GWh.

Sukces magazynów energii iStoragE przekłada się na 400 MWh w zamówieniach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

 

nagroda design award dla Kehua
Kehua Tech

839 milionów dolarów przychodu

Kontynuacja wzrostu przychodów rok do roku sprawia że osiągnięta w 2022 roku sprzedaż na poziomie 839,71 mln dolarów to 16,09% przyrostu względem 2021 roku. Interesujący jest również wzrost przychodów w pierwszym kwartale 2023 o 50,02 proc. względem przychodów z pierwszego kwartału 2022 roku. Dane te wskazują, że Kehua Tech nie tylko utrzymuje czołową globalną pozycję dostawcy inteligentnych rozwiązań energetycznych, ale również pełni rolę lidera innowacji w sektorze „Smart Energy”.

Rozwój i inwestycje w R&D

Kehua Tech zainwestowała aż 56,05 mln dolarów w rozwój nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Ponad 1900 patentów i praw autorskich przekłada się na bardzo szerokie spektrum produktów oraz ich kompleksowych zastosowań. Kehua Tech tworzy i współtworzy ponad 200 standardów w branży energetycznej.


O Kehua
Jak na eksperta w branży energetycznej przystało, Kehua zajmuje piątą pozycję wśród globalnych dostawców falowników do magazynowania energii według S&P (dawniej IHS Markit) oraz znajduje się w TOP 10 marek falowników solarnych, wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym (według Bloomberga). Kehua będzie nadal pomagać w tworzeniu rozwiązań z zakresu czystej energii, dzięki swoim badawczo-rozwojowym zasobom i przekonaniu, że dzięki jej pracy świat będzie mógł cieszyć się bezpiecznym życiem bez węgla.

 

informacja o firmie kehua tech
Kehua Tech

 

Kehua – materiał sponsorowany