Otwarcie nowego biura Kehua w Warszawie – relacja

Otwarcie nowego biura Kehua w Warszawie – relacja
Fot. Kehua

21 lutego 2024 r. był dla polskiego oddziału Kehua datą niezwykle ważną. Tego dnia odbyła się uroczystość otwarcia nowego biura w prestiżowej lokalizacji Harmony Office Center II (budynek D, 4 piętro, ul. Żaryna 2b, 02-593 Warszawa). Nowa przestrzeń biurowa stanowi kamień milowy w rozwoju firmy na polskim rynku, otwierając nowe możliwości zarówno dla zespołu, jak i obsługi klienta.

Nowa przestrzeń, nowe możliwości

Otwarcie biura w Warszawie to nie tylko zmiana lokalizacji, ale przede wszystkim szansa na dalszy rozwój. Kehua planuje umieścić w nim serwis i wsparcie dla swoich produktów i rozwiązań na terenie całej Europy. Nowe biuro będzie również centrum szkoleniowym dla partnerów, instalatorów i klientów zainteresowanych produktami (PV, ESS, UPS i Centra Danych) oraz usługami firmy, takimi jak projektowanie systemów energetycznych. Większa przestrzeń biurowa sprzyja również rozbudowie zespołu oraz wymianie doświadczeń i transferowi technologii z Chin do Polski i Europy.

 

Liczni goście i owocne rozmowy

Otwarcie biura zgromadziło licznych gości, co świadczy o zaufaniu i wysokiej pozycji Kehua wśród polskich partnerów. Wśród obecnych znaleźli się przedstawiciele pełnego spektrum rynku PV i magazynów energii, w tym dystrybutorzy, inwestorzy, firmy montażowe i branżowi specjaliści. Żywe dyskusje i wymiana informacji w tej inspirującej atmosferze stanowiły dla Kehua ogromną wartość. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim partnerom i zapraszamy do odwiedzin nowego biura w Warszawie!

 

Mocne wejście w nowy rok

Targi Enex 2024 i otwarcie nowego biura to dla Kehua mocne wejście w nowy rok w Polsce. Zarówno eksperci branżowi, jak i partnerzy firmy przewidują, że 2024 może być rokiem dużych magazynów energii. Produkty Kehua, takie jak kontenerowy magazyn energii S3-EStation o pojemności 3,44 MWh do projektów wielkoskalowego magazynowania energii oraz S3-EStore do zastosowań biznesowych o pojemności 215KWh, doskonale odpowiadają na trendy i wymogi polskiego rynku. W sektorze farm fotowoltaicznych wciąż prym wiodą falowniki stringowe Kehua o mocach 125K, 250K i 350K z serii SPI.

 

O firmie Kehua Digital Energy
Kehua działa w branży technologii konwersji energii od 35 lat i dąży do bycia czołowym dostawcą rozwiązań PV i ESS na świecie. Firma oferuje szeroką gamę produktów i bogate doświadczenie projektowe w zakresie zintegrowanych usług energetycznych, fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci i innych obszarów. Produkty i rozwiązania Kehua są wykorzystywane w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie.

Do 2022 r. globalna zainstalowana moc instalacji fotowoltaicznych z urządzeniami Kehua przekroczyła 31 GW, a zainstalowana moc i pojemność magazynów energii wyniosła 6,3 GW / 5,4 GWh. Kehua jest dostawcą inwerterów do magazynowania energii nr 4 na świecie (S&P Commodity Insights 2022) i dostawcą magazynów energii Tier1 (BloombergNEF 2023). W przyszłości Kehua będzie kontynuować swoją działalność jako niezawodny ekspert w dziedzinie fotowoltaiki i systemów magazynowania energii, tworząc czystą energię i angażując się w zapewnienie wszystkim na świecie życia bez CO2.

 

Kehua – materiał sponsorowany