Kehua czołowym dostawcą falowników z magazynem energii

Kehua czołowym dostawcą falowników z magazynem energii
Kehua

Uznana na arenie międzynarodowej instytucja badawcza IHS Markit (obecnie część S&P Global) opublikowała ranking 10 najlepszych dostawców inwerterów z magazynem energii w 2021 roku. Kehua, która odnotowała znaczący wolumen dostaw falowników hybrydowych, uplasowała się na 5. miejscu wśród najlepszych na świecie dostawców inwerterów z systemem bateryjnym. Pozycja zajęta przez Kehua w rankingu, potwierdza rosnące znaczenie spółki na rynku falowników z magazynem energii i osiągnięcia firmy w branży energii odnawialnej.

Pomimo niedoborów kadrowych oraz problemów z łańcuchem dostaw, wynikających z wpływu pandemii COVID-19 na światowy rynek, spółka Kehua nigdy się nie poddała i nie podjęła decyzji o wycofaniu się z zaangażowania w globalny, zrównoważony rozwój. Spółka dysponuje powierzchnią produkcyjną wynoszącą 200 tys. m2, składającą się z 4 baz produkcyjnych, zatrudnia ponad 4 tys. pracowników i rocznie może wytwarzać nawet 40 GW energii solarnej.

Dzięki nadzwyczajnym zdolnościom produkcyjnym, Kehua nieprzerwanie realizuje projekty zagraniczne, które gwarantują jej niezachwiany wzrost zysków, co znacząco przyczynia się do zajmowania przez nią coraz wyższych miejsc w rankingu.

Dziś na świecie promuje się kolejny etap globalnej rewolucji energetycznej. Stopniowo dojrzewa nowy model biznesowy i scenariusze wykorzystania magazynowania energii. Przechowywanie energii staje się jednym z kluczowych czynników wpływających na ogólnoświatową transformację energetyczną.

Spółka Kehua podąża za tą tendencją, przywiązując ogromną wagę do rynku magazynowania energii i rozwijania planów strategicznych, których celem jest wykorzystanie możliwości wzrostu i kontynuowanie globalnej transformacji energetycznej.

W ostatnich latach spółka Kehua powoli, ale zdecydowanie umacnia swoją pozycję w sektorze magazynowania energii, dostarczając kompleksowe rozwiązania w obszarze magazynów energii, w tym dla gospodarstw domowych, biznesu i zakładów przemysłowych, a także instalacji wielkoskalowych, dzięki którym Kehua cieszy się doskonałą renomą na całym świecie.

Źródło: www.kehua.com

W obliczu szybkiego wzrostu rynku magazynowania energii spółka Kehua podjęła działania, zmierzające do zaspokojenia gwałtownie rosnącego zapotrzebowania na magazyny energii. Wprowadzenie przez Kehua na rynek fotowoltaiczny – w sierpniu tego roku – kompleksowych rozwiązań z serii iStoragE zaowocowało zawarciem ponad 20000 umów na dostawę sprzętu o łącznej mocy 390 MWh w czasie krótszym niż trzy miesiące.

Źródło: www.kehua.com

„Fotowoltaika i magazynowanie energii to przyszłość” – koncepcja ta, zaproponowana sektorowi energii odnawialnej przez Kehua, to wyraz determinacji spółki, dążącej do tego, aby zintegrowane rozwiązania z dziedziny fotowoltaiki i magazynowania energii stały się głównym obszarem jej działalności na długie lata. Ma to tym samym wesprzeć zrównoważony rozwój na świecie.

Wyróżnienie w rankingu światowych dostawców falowników fotowoltaicznych z magazynem energii jest wyrazem uznania dla pracy, jaką Kehua wykonała w przeszłości. W przyszłości spółka Kehua będzie nadal dostarczać na rynek energii odnawialnej niezawodne rozwiązania i wraz z odbiorcami z całego globu poświęcać się budowaniu bardziej ekologicznego świata.

Kehua

Spółka Kehua, założona w 1988 r., to czołowy globalny dostawca rozwiązań w obszarze energii odnawialnej, oferujący falowniki fotowoltaiczne i systemowe rozwiązania do magazynowania energii dla sektora użyteczności publicznej, biznesu i przemysłu, a także gospodarstw domowych. Dotychczas spółka Kehua wykonała instalacje fotowoltaiczne o mocy 21 GW oraz systemy służące magazynowaniu energii o pojemności 2,6 GW na całym świecie. Produkty spółki Kehua, wsparte 34-letnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej, są wykorzystywane w ponad 100 krajach na całym świecie. Spółka Kehua znalazła się na liście 10 najlepszych marek produkujących falowniki fotowoltaiczne, wykorzystywane w projektach finansowanych w ramach kredytów terminowych (Bloomberg) oraz zajęła 5. miejsce w rankingu światowych dostawców inwerterów z magazynem energii (IHS Markit). Bazując na silnych podstawach badawczo-rozwojowych, spółka Kehua będzie nadal wytwarzać bardziej ekologiczną energię i dążyć do tego, aby świat mógł cieszyć się bezpieczeństwem w środowisku o zerowej emisji dwutlenku węgla.

 

Kehua – materiał sponsorowany