Doradca handlowy OZE specjalizacja kompleksowa termomodernizacja

rekrutacja@zesstos.pl

Dołącz do naszego innowacyjnego projektu. Jesteśmy pionierami w obsłudze PREFINANSOWAŃ z naciskiem na KOMPLEKSOWĄ TERMOMODERNIZACJĘ. Poszukujemy Doradców Handlowych ds. Sprzedaży naszych produktów i usług z uwzględnieniem obsługi PREFINANSOWAŃ programu Czyste Powietrze. Dołącz do naszego dynamicznego Zespołu!

Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż produktów OZE w oparciu o własną sieć kontaktów.
Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.
Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników.
Monitorowanie rynku i konkurencji, dostosowywanie strategii sprzedażowej do zmieniających się warunków
Współpraca z zespołem technicznym, back office’em, oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
Minimum rok pracy w branży OZE, popartej udokumentowanymi wynikami w sprzedaży.
Własna sieć kontaktów i poleceń.
Nastawienie na realizację celów oraz determinacja w dążeniu do nich.
Dobra znajomość produktów (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii).
Znajomość rynku lokalnego. Kreatywność i zaangażowanie.
Umiejętność organizacji pracy własnej.
Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny.
Samochód służbowy z kartą paliwową.
Niezbędne narzędzia pracy (telefon i laptop).
Opiekę doświadczonej kadry managerskiej.
Wsparcie marketingowe.
Szkolenia wdrożeniowe.
Szukamy kandydatów z następujących lokalizacji: woj. śląskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, małopolskie.