Corab edukuje. Szkolenia w nowej odsłonie

Corab edukuje. Szkolenia w nowej odsłonie
Corab S.A.

Jedną z misji Corab S.A. jest otwarte dzielenie się wiedzą. Jako wiodący europejski producent konstrukcji fotowoltaicznych spółka sukcesywnie rozwija dział szkoleń. Na zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy czekają nie tylko najlepsi na rynku trenerzy, ale też nowoczesne możliwości zdobywania  kompetencji w branży OZE. Liczy się nie tylko teoretyczny przekaz, ale również doskonalenie praktycznych umiejętności. Co nowego przygotował Corab S.A. dla zainteresowanych wzbogacaniem wiedzy? Jakie szkolenia oferuje?

Kompleksowo wyposażone sale szkoleniowe, stanowiska umożliwiające trenowanie montażu konstrukcji PV czy konfigurowania inwertera, możliwość nauczania zdanego – to tylko niektóre z propozycji jakie realizowane są w ramach inicjatywy Corab Akademia.

Sukcesywnie rozbudowujemy nasze możliwości edukacyjne. Corab zawsze stawiał na jakość, nie tylko jeśli chodzi o produkty, ale także zakres przekazywanej wiedzy – mówi Kinga Mamińska, odpowiedzialna za szkolenia w olsztyńskiej spółce. – Od jesieni 2022 r. wzbogaciliśmy bazę kursów, kierując ofertę do całej branży OZE. Zajęcia edukacyjne prowadzą wybrani i certyfikowani trenerzy, rekrutujący się zarówno spośród pracowników Corab, jak i naszych partnerów oraz firm, z którymi na stałe współpracujemy –  dodaje Kinga Mamińska.

Corab S.A.

Propozycje szkoleń, zajęć i system ich zakupu są prezentowane w przystępny sposób na nowej stronie https://szkolenia.corab.pl/. Zarówno zakres wiedzy, metoda jej przekazywania czy sposób płatności są klarownie zaprezentowane i umożliwiają dokonanie jasnego wyboru oraz natychmiastowe wniesienie opłaty.

–  Korzystając z naszej oferty klient ma gwarancję, że otrzymuje najnowszą wiedzę i umiejętności. Gorąco zachęcamy do śledzenia naszej oferty szkoleniowej. To szansa na poszerzenie swoich kompetencji, trzymania ręki na „słonecznym” pulsie, a także możliwość wymiany doświadczeń i praktycznych umiejętności nie tylko z ekspertami, ale innymi uczestnikami rynku – podkreśla Joanna Nykiel z działu szkoleń Corab S.A.

Więcej informacji na temat aktualnie organizowanych szkoleń można znaleźć na stronie https://szkolenia.corab.pl/.

 

Corab – materiał sponsorowany