Energia odnawialna na targach Re-Energy. Wkrótce kolejna edycja

Energia odnawialna na targach Re-Energy. Wkrótce kolejna edycja
Targi Re-Energy

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy, które odbędą się w dniach 10-11 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi są poświęcone tylko energii odnawialnej, bo to przecież sprawa priorytetowa i o tym trzeba mówić, wprost, aby przekaz był czytelny i jednoznaczny.

Wiele firm zadaje sobie pytanie, czy nadal warto brać udział w targach. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, bo zapewne nie w każdych. Jednak w targach branżowych, które mają grupy docelowe zbieżne z grupami danej firm, prezentują analogiczne cele i są ważne dla branży, należy brać udział. Takie targi powinny odzwierciedlać branżę, nieść przekaz, który będzie wpływał na jej rozwój.

Targi RE-Energy mają jasny cel – być miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko, z którego będę płynąć impulsy dla rozwoju branży. Stolica jest do tego idealnym miejscem. Położenie geograficzne sprawia, że do Warszawy bez problemu można dojechać nieomalże z każdego zakątka świata.

REKLAMA

To także miejsce spotkań biznesowych, a przede wszystkim siedziba instytucji rządowych a tym samych decydentów wpływających bezpośrednio na ustawodawstwo dotyczące OZE.

Obecność decydentów na tego typu wydarzeniach to możliwość bezpośredniego kontaktu i przedstawienia postulatów ważnych dla rozwoju branży OZE w Polsce.

Internet nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Poprzez internet możemy zapoznać się z produktami i paletą usług danej firmy, ale nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z człowiekiem, to w końcu z nim chcemy współpracować i jego chcemy poznać przed nawiązaniem współpracy.

Targi są idealnym miejscem, aby porozmawiać osobiście z potencjalnym partnerem/klientem oraz zadać mu konkretne pytania. Na targach w stosunkowo krótkim czasie można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Udział w targach to budowanie wizerunku firmy, ale również wzmacnianie jej rozpoznawalności na rynku. Targi umożliwiają zaprezentowanie produktu czy tez usługi szerokiej publiczności, a to w efekcie końcowym przekłada się na zwiększenie sprzedaży.      

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy mają z jednej strony za zadanie stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń, transferu wiedzy, prezentacji innowacyjnych technologii a z drugiej strony przyświeca im hasło – budujmy relacje biznesowe.

Konferencje i networking

RE-Energy to targi, ale również i szereg wydarzeń towarzyszących na bardzo dobrym poziomie merytorycznym. Wydarzenie towarzyszące organizowane są we współpracy z wiodącymi stowarzyszeniami i mediami branżowymi. One wspierają Organizatora merytorycznie i komunikacyjnie. Z racji tego, że to są targi branżowe, takie wsparcie jest na wagę złota.

Ważnym elementem tych targów jest szeroko pojęty networking. Nie bez powodu hasło tegorocznej edycji to „Budujmy relacje biznesowe”, te relacje są budowane przede wszystkim na stoiskach, ale nie tylko, również w trakcie konferencji, a szczególnym miejscem jest Strefa Networkingu, gdzie odbywają się spotkania kooperacyjne.

Tegoroczna edycja RE-Energy będzie bogata w wydarzenia towarzyszące. Plan wydarzeń towarzyszących nie jest jeszcze zamknięty i na pewno kilka pozycji dojdzie, tym bardziej, że organizator często podkreśla swoja otwartość na współpracę ze stowarzyszeniami i mediam, ponad podziałami.

REKLAMA

W ramach RE-Energy odbędzie się już IX Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce organizowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki, IV Kongres Magazynowania Energii, którego przewodniczącą i osobą odpowiedzialną za program merytoryczny jest Barbara Adamska z ADM Poland.

Premierowe wydarzenia to konferencja „Czysta energia, czyste powietrze w mieście” współorganizowana z wydawnictwem ARTSMART, Międzynarodowy Kongres Innowacyjnych Technologii Mobilnych we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Elektromobilności oraz konferencja „Budynki użyteczności publicznej w świetle przepisów UE”, która organizowana jest z Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Guntera Schlagowskiego.

Obok konferencji odbędzie się także szereg wydarzeń poświęconych takim tematom jak pompy ciepła, samochody elektryczne, budynki energooszczędne i fotowoltaika. W przypadku fotowoltaiki organizator planuje w tym roku nieco inaczej podejść do tematu, a mianowicie pokazać, jak nie należy instalować, jakich błędów należy unikać. Idea tego forum powstała po rozmowach z wystawcami.

Oczywiście w ramach targów nie zabraknie Gali Wieczornej i rozdania nagród w takich kategoriach jak osobowość branży, innowacyjna technologia czy najlepiej prezentujące się stoisko.

RE-Energy to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i prezentacji innowacyjnych technologii.

– Szanowni Państwo bądźcie częścią tej platformy i wspólnie ją kształtujmy, aby do decydentów poszedł właściwy przekaz. Skoro szesnastoletnia Szwedka Greta Thunberg potrafi, to my również na swój sposób postarajmy się i zróbmy wspólnie, co w naszej mocy, aby nasze dzieci bez obaw mogły patrzeć w przyszłość. A przy okazji budujmy relacje biznesowe, które z pewnością będą miały wymierne efekty w przyszłości – tak na targi RE-Energy zaprasza Project Manager Małgorzata Bartkowski.

Kontakt z organizatorem:

Aleksandra Siekierka           

Marketing and Sponsorship Assistant          

M: +48 664 495 848  

E: asiekierka@fairexpo.pl

 

artykuł sponsorowany