KIELGO: Audyt energetyczny – klucz do wyższej dotacji w programie Czyste Powietrze

KIELGO: Audyt energetyczny - klucz do wyższej dotacji w programie Czyste Powietrze

W obliczu wyzwań związanych z ochroną środowiska KIELGO staje na czele firm, które aktywnie wspierają ekologiczne inicjatywy. Firma specjalizuje się w wykonywaniu audytów energetycznych w ramach programu Czyste Powietrze, oferując kompleksowe usługi w atrakcyjnej cenie. Dzięki audytom KIELGO nie tylko zredukujesz koszty eksploatacji budynku, ale również przyczynisz się do poprawy jakości powietrza w Polsce.

Program Czyste Powietrze – jak to działa?

Program Czyste Powietrze jest projektem rządowym, mającym na celu poprawę jakości powietrza. Projekt koncentruje się na wymianie starych, nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze. W ramach programu można uzyskać pełne lub częściowe dofinansowanie na działania, takie jak:

  • Wymiana kotłów na ekologiczne źródła ciepła
  • Termomodernizacja budynków (ocieplenie ścian, stropów, dachów)
  • Wymiana okien i drzwi
  • Montaż odnawialnych źródeł energii (np. panele fotowoltaiczne)

Przeprowadzenie audytu energetycznego jest kluczowym krokiem, który umożliwia określenie, jakie inwestycje są potrzebne, aby poprawić efektywność energetyczną budynku. Dzięki audytowi energetycznemu możesz ubiegać się o maksymalne możliwe dofinansowanie.

Dlaczego warto wybrać KIELGO?

1. Doświadczenie i profesjonalizm

KIELGO to firma z branży OZE, oferująca profesjonalne usługi audytu energetycznego. Zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu są w stanie dokładnie ocenić stan energetyczny Twojego budynku i zaproponować konkretne kroki, które pozwolą na osiągnięcie maksymalnych oszczędności.

Docieplenie dachu
KIELGO

Usługi zawierają pełen zakres związany z otrzymaniem dofinansowania z programu Czyste Powietrze, od wstępnych analiz, przez szczegółowe badania, aż po końcowe raporty i złożenie wniosków. Oferta obejmuje:

  • Wizję lokalną i inwentaryzację budynku
  • Analizę zużycia energii w budynku
  • Identyfikację obszarów wymagających poprawy
  • Rekomendacje dotyczące modernizacji
  • Przygotowanie i złożenie dwóch obowiązkowych wniosków
  • Przewidywane oszczędności wynikające z wdrożenia zaleceń

3. Atrakcyjna cena

Koszty usług są istotnym czynnikiem dla inwestora. Dlatego audyty energetyczne sporządzane przez KIELGO są w konkurencyjnej cenie 1200 zł netto. To doskonała inwestycja, która szybko się zwróci w postaci niższych rachunków za energię i jest w pełni finansowana z programu Czyste Powietrze.

4. Wsparcie w procesie dofinansowania

KIELGO nie tylko przeprowadzi dla Ciebie audyt energetyczny, ale także pomoże w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania i złoży za Ciebie wniosek. Dzięki czemu proces ubiegania się o dotacje stanie się prosty i bardziej przejrzysty.

5. Zrównoważony rozwój

Wybierając usługi KIELGO, inwestujesz w przyszłość swojej nieruchomości i przyczyniasz się do ochrony środowiska. Wszystkie rekomendacje dot. modernizacji są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, co oznacza, że Twoje działania będą miały pozytywny wpływ na ekosystem przez wiele lat.

Docieplenie elewacji
KIELGO

Jak zamówić audyt energetyczny od KIELGO?

Zamówienie audytu energetycznego w KIELGO jest proste i szybkie. Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Eksperci umówią wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie, przeprowadzą audyt i przygotują szczegółowy raport z rekomendacjami oraz Dokumentem Podsumowującym Audyt Energetyczny, niezbędnym do pozyskania wyższego dofinansowania.

Nie czekaj! Dołącz do grona zadowolonych klientów KIELGO, uzyskaj dofinansowanie i zacznij oszczędzać już dziś, przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska.

KIELGO to Twój partner w drodze do efektywności energetycznej i ochrony środowiska. Dzięki naszym audytom energetycznym nie tylko zmniejszysz swoje rachunki za energię, ale także zyskasz dostęp do wyższych dotacji w ramach programu Czyste Powietrze. Postaw na profesjonalizm, doświadczenie i ekologiczną przyszłość z KIELGO.

Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij oszczędzać energię i pieniądze, jednocześnie dbając o naszą planetę.

KIELGO – Twoje Ekologiczne Rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami:

Telefon: +48 798 651 501

Strona internetowa: kielgo.pl

Kielgo – materiał sponsorowany