V edycja Krajowego Konkursu Energetycznego

V edycja Krajowego Konkursu Energetycznego
...

{więcej}Organizatorami V edycji Krajowego Konkursu Energetycznego są Lech-Consulting oraz Stowarzyszenie Klaster 3×20. Jubileuszowa edycja przebiegać będzie pod hasłem Inteligentna gmina w inteligentnym rozwoju. 

Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku od 17 do 23 lat. Z obowiązującymi kategoriami wiekowymi oraz z tematami i technicznymi wytycznymi prac konkursowych zapoznać można się czytając Regulamin. Prace nadsyłać można na adres siedziby naszej firmy do dnia 21 czerwca bieżącego roku. Na zwycięzców czekać będą nie tylko atrakcyjne nagrody, ale i możliwość spotkania się z wieloma znamienitymi osobistościami ze świata energetyki podczas konferencji podsumowującej konkurs.

Konkurs ma na celu zachęcić do nauki racjonalnego zarządzania energią, rozbudzić pasje poznawcze i badawcze wśród młodzieży oraz zwiększyć zainteresowanie energetyką. W tym roku zamierzamy skupić się przede wszystkim na budowaniu społeczeństwa świadomego energetycznie, zbudowanego nie tylko z konsumentów oszczędnych, ale i aktywnych – prosumentów. Nadzór merytoryczny nad konkursem, jak i przewodnictwo w Jury, sprawuje znamienity naukowiec i specjalista, prof. zw. dr hab.inż. Jacek Malko z Politechniki Wrocławskiej. Autorką idei konkursu jest dr Halina Rechul.  

REKLAMA
REKLAMA

V edycji Krajowego Konkursu Energetycznego towarzyszy projekt opierający się na tworzeniu i graniu muzyki – Smart Music. W ramach projektu odbędzie się szereg koncertów. W tej odsłonie projektu pozytywnie nas energetyzować będzie bielski zespół eNKaBe. Więcej informacji na temat tej i poprzednich edycji Krajowego Konkursu Energetycznego można odnaleźć, odwiedzając jego fanpage na Facebooku. Na bieżąco pojawiają się tam także aktualne wydarzenia związane zarówno z konkursem, jak i projektem Smart Music. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Serdecznie zapraszamy na pierwszy koncert w ramach tegorocznej edycji projektu Smart Music, towarzyszącego Krajowemu Konkursowi Energetycznemu. Już na początku lutego, zespół eNKaBe zagra w Gliwicach. Koncert odbędzie się 07.02. w Śląskim Jazz Clubie, mieszczącym się przy gliwickim Rynku. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 20:00. Serdecznie zapraszamy każdego, kto ma ochotę posłuchać dobrej, pełnej energii i trudnej do zaszufladkowania muzyki! O zespole eNKaBe więcej można dowiedzieć się odwiedzając ich fanpage na portalu Facebook.

Patronat medialny nad konkursem objęli: www.cire.pl, Nowa Energia, Telewizja dla Ciebie, Czysta Energia, TVP oddział Katowice, Wiedza i Życie, www.chronmyklimat.pl, Old Timers Garage, www.alejaedukacji.pl, www.gramwzielone.pl.
 
Partnerami są: Energoprojekt Katowice SA, Viessmann Sp. z o.o., Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć Energie Cit′es. Opiekę prawną nad projektami sprawuje Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Brachowskiego z Bielska-Białej (ul.Cieszyńska 9). Zapraszamy na koncerty!