Atrakcyjne ceny na moduły fotowoltaiczne i falowniki

Atrakcyjne ceny na moduły fotowoltaiczne i falowniki
Innogy Polska

Foton Technik, jedna z największych firm na krajowym rynku instalacji fotowoltaicznych, oferuje atrakcyjne ceny na moduły fotowoltaiczne firm Astronergy i Talesun oraz inwertery firmy Zeversolar.

Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmujących się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej z wykorzystaniem OZE.

Jesteśmy częścią Innogy, jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Jesteśmy ekspertem w zakresie realizacji elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego. Naszą misją jest podnoszenie świadomości dotyczącej wykorzystania energii słonecznej.

REKLAMA
REKLAMA

Obecnie oferujemy do sprzedaży w atrakcyjnych cenach moduły fotowoltaiczne firm Astronergy i Talesun oraz inwertery firmy Zeversolar:

  • moduły Astronergy 275W (CHSM6610P) i Talesun 275W (TP660P) – obie firmy są jednymi z największych światowych producentów i zajmują wysokie pozycje na liście TIER1.
  • inwertery: Zeverlution 3000S, Evershine TLC4000, Evershine TLC5000, Evershine TLC6000, Evershine TLC8000, Evershine TLC10000, Eversol TLC 15K, Eversol TLC 17K, Eversol TLC 20K – ZeverSolar to jeden z największych producentów falowników do zastosowań domowych i przemysłowych. Firma należy do niemieckiego SMA Solar Technology AG.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt:

Karolina Dmytruk

 

artkuł sponsorowany