Noworoczny rabat od ELQ SA na budowę farm fotowoltaicznych

Noworoczny rabat od ELQ SA na budowę farm fotowoltaicznych
ELQ SA

ELQ SA  www.elqsa.pl  kluczowy producent stacji transformatorowych i wykonawca farm fotowoltaicznym gratuluje wszystkim zwycięzcom aukcji OZE.

GRUPA ELQ SA produkuje stacje transformatorowe od ponad 40 lat. Obecnie jest kluczowym dostawcą stacji dla sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce, gdzie klasyfikuje się także w czołówce firm budujących farmy fotowoltaiczne. 

Dostarcza również energię w ramach umów PPA i finansuje inwestycje.                                                         

REKLAMA

Długoletnie doświadczenie we współpracy z koncernami energetycznymi i znajomość ich oczekiwań pozwala dostarczać stacje transformatorowe w najkrótszym terminie na rynku, wynoszącym 5-8 tygodni, a w szczególnych przypadkach nawet 2 tygodnie, co jest ewenementem. 

Dodatkowym atutem jest zastosowanie technologii produkcji obudowy betonowej, co przy trudnych warunkach dojazdu na miejsce budowy stanowi ogromną przewagę nad konkurencją. 

ELQ jest generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych pod klucz.

REKLAMA

Zakres prac obejmuje wykonanie pełnej dokumentacji, uzgodnienia z OSD, dostawy, montaż, pomiary, uruchomienia, pozyskanie pozwolenia na użytkowanie i koncesji. Nasza kadra to ponad 350 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku lokalnym i zagranicznym.

Aktualnie nasze spółki celowe projektują i wybudują duże farmy o łącznej mocy ponad 500 MW, których zakończenie planowane jest na 2022 rok.

Pragniemy pogratulować wszystkim zwycięzcom grudniowej aukcji OZE w zakresie inwestycji farm wiatrowych i PV w Polsce. 

Korzystając z okazji, życzymy wszystkim wygranym, dotychczasowym klientom, ale także firmom, które nie miały okazji jeszcze z nami współpracować, Szczęśliwego Nowego Roku 2020, wielu owocnych kontraktów, inwestycji zakończonych sukcesem i wszystkiego dobrego.  

Właściciel i Zarząd ELQ SA

www.elqsa.pl

 

artykuł sponsorowany