Projektant mikrofarm PV

Telefon
510 044 397
k.huss@copernic.io

Wraz z rozwojem grupy Copernic szukamy osoby na stanowisko: Projektant mikrofarm PV

Jakie będą Twoje zadania?
Sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami: w zakresie projektu budowlanego, w zakresie projektu wykonawczego, w zakresie dokumentacji powykonawczej, projektowanie GPO, trasy kablowych średniego i wysokiego napięcia
Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych optymalizujących realizowane projekty
Analiza istniejących projektów technicznych pod kątem możliwych optymalizacji
Pomoc w przygotowywaniu kosztorysów ofertowych
Weryfikacja zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
Zapewnienie wsparcia technicznego podczas spotkań z klientami, prezentacji produktów i negocjacji
Szczegółowa analiza/przegląd dokumentacji technicznej
Doradztwo techniczne, dobór podzespołów instalacyjnych w tym sporządzanie zestawień materiałowych
Tworzenie schematów instalacji elektrycznych
Aktywna współpraca z pozostałymi działami spółki podczas procesu projektowo-realizacyjnego.

Jakie są nasze oczekiwania?
Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, elektryka, energetyka)
Doświadczenie w zakresie projektowania farm fotowoltaicznych – warunek konieczny
Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD i/lub podobnych
Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość

Mile widziane
Znajomość oprogramowania PVCase, PVSyst
Specjalizacja w kompleksowym projektowaniu stacji transformatorowych nN/SN
Doświadczenie w projektowaniu obiektów liniowych SN

Co oferujemy?
Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B
Wdrożenie do pracy — lubimy dzielić się wiedzą
Możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach
Przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru
Szerokie perspektywy awansu
Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, refundację okularów, program poleceń pracowniczych, drużyny sportowe, inicjatywy dobroczynne