Zobacz, jakie rozwiązania PV+ESS pokazała Kehua na targach Enex

Zobacz, jakie rozwiązania PV+ESS pokazała Kehua na targach Enex
Kehua

Podczas targów Enex, które odbyły się w Kielcach, Kehua Tech zaprezentowała się jako wiodący globalny dostawca kompleksowych rozwiązań energetycznych, po raz kolejny pokazując swoją aktywność na polskim rynku energetycznym. 35 lat doświadczenia w branży energoelektronicznej i przeświadczenie Kehua o strategicznej pozycji polskiego rynku energii odnawialnej, znalazło swój wyraz podczas targów Enex, największego wydarzenia branżowego OZE w Polsce.

W czasie dwóch dni targowych stoisko Kehua cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Zarówno eksperci branżowi, jak i klienci indywidualni zapoznali się z rozwiązaniami oraz produktami Kehua i mieli okazję na rozmowę z naszymi ekspertami technicznymi. Duże wrażenie na naszych gościach wywarła różnorodność produktów i możliwości ich praktycznego zastosowania.

Firma Kehua może pochwalić się szerokim zakresem mocy oferowanych rozwiązań fotowoltaicznych: od 3 kW do 6,8 MW w przypadku inwerterów PV i od 3,5 kW do 5 MW w przypadku systemów magazynowania energii. Tak duży zakres mocy oferowanego sprzętu pozwala na elastyczne zastosowanie produktów Kehua Tech w biznesie, inwestycjach OZE oraz gospodarstwach domowych na całym świecie.

ENEX 2023 był znakomitą okazją dla Kehua do zaprezentowania rozwiązań ograniczających produkcję CO2 za pomocą fotowoltaiki i magazynowania energii w domach, firmach i inwestycjach wielkoskalowych, takich jak farmy PV oraz przemysłowe magazyny energii.

 

Kehua na targach Enex
Kehua

Modułowa Seria ESS iStoragE typu „wszystko w jednym” dla domu

Domowe magazynowanie energii jest jednym z gorących trendów w polskiej branży OZE, wspieranym nie tylko przez dotacje unijne, rządowe czy regionalne, ale też przez potrzebę obniżania rachunków za prąd. Seria iStoragE jest idealnym przykładem nacisku Kehua na estetyczne wzornictwo i technologię, dzięki czemu inteligentny system zarządzania energią w domu staje się częścią jego wnętrza.

Dzięki modułowej konstrukcji iStoragE znacznie łatwiejszy jest transport i instalacja, co pozwala zaoszczędzić nawet około 30% kosztów instalacji. Ponadto czas przełączania trybów systemowych iStoragE off-grid wynosi mniej niż 10 ms, dzięki czemu przełączanie jest niezauważalne.

 

Kehua na targach Enex
Kehua

Zeroemisyjne rozwiązania PV dla domu i firmy

Od momentu wprowadzenia na rynek, inwerter stringowy serii X2 stał się wyróżniającym się produktem w branży. Zastosowany interfejs do magazynowania energii, zgodnie z przyszłym trendem PV+ESS, wyprzedza czas i umożliwia większą elastyczność w zarządzaniu zieloną energią, projektowaniu i inwestycjach OZE w gospodarstwach domowych i biznesie.

Konstrukcja o wysokiej gęstości mocy i niewielkie rozmiary znacznie zmniejszają koszty transportu, przechowywania i instalacji. Seria X2 jest uznawana za falownik fotowoltaiczny z najlepszym zwrotem z inwestycji do zastosowań domowych i biznesowych.

Rozwiązania dla dużych inwestycji fotowoltaicznych i magazynowych

Na targach ENEX 2023 Kehua zaprezentowała swoje falowniki stringowe do zastosowań w dużej skali: SPI125K-B X2 i SPI350K-B-H. Mając na uwadze możliwość pracy falowników w trudnych warunkach, inżynierowie Kehua w pełni uwzględnili czynniki związane z wentylacją i odprowadzaniem ciepła, z przeciwdziałaniem korozji oraz pyłoszczelnością.

Serie falowników dla elektrowni i farm fotowoltaicznych są zaprojektowane z wysokim poziomem ochrony i możliwością dopasowania do różnych, często trudnych warunków pracy, charakteryzując się wysoką wydajnością, ochroną oraz niezawodnością.

Szczególne znaczenie rynku polskiego w globalnym biznesie Kehua pozwala na zwiększenie inwestycji firmy w Polsce, gdzie Kehua przyczyniła się już do budowy wielu elektrowni fotowoltaicznych. W przyszłości będziemy nadal pomagać w rozwoju zielonej energetyki w Polsce.

 

Kehua na targach Enex
Kehua

O Kehua Tech

Założona w 1988 roku firma Kehua Tech jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, oferującym falowniki fotowoltaiczne i rozwiązania systemów magazynowania energii dla farm fotowoltaicznych, projektów biznesowych i zastosowań mieszkaniowych. Do końca 2021 roku instalacje PV z urządzeniami firmy Kehua Tech osiągnęły skumulowaną moc 21 GW, a instalacje magazynowania energii – 2,6 GW. Z 35-letnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej Kehua Tech dostarczyła swoje produkty już do ponad 100 krajów na całym świecie.

Kehua znajduje się w rankingu TOP 10 Bloomberga w zakresie marek falowników fotowoltaicznych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym oraz w czołowej 5. światowych dostawców falowników do magazynowania energii według IHS Markit.  Kehua nadal będzie konsekwentnie rozwijać zieloną energetykę, zwracając szczególną uwagę na ograniczanie emisji CO2.

 

artykuł sponsorowany