Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych Farm Wiatrowych

{więcej}
Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.
Dla naszego Klienta hiszpańskiej, niezależnej firmy konsultingowej z ponad 60 letnią tradycją wspierającej firmy w obszarach energetyki, budownictwa i ochrony środowiska poszukujemy osoby na stanowisko:
 
Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych Farm Wiatrowych
Nr ref. INRKBFM/MT/07/2012
Miejsce pracy: okolice Poznania
 
W związku z nowymi inwestycjami naszego Klienta w branże energetyki wiatrowej w Polsce poszukujemy osób odpowiedzialnych za realizację procesu budowy farmy wiatrowej – konstrukcje budowlane.
 
Zadania:
·         Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Budowlanego dla Inwestora w rozumieniu polskiego prawa budowlanego,
·         Nadzór nad jakością oraz terminowością prac konstrukcyjno – budowlanych oraz instalacjami technologicznymi przy realizacji budowy farmy wiatrowej,
·         Współpraca ze wszystkimi podmiotami wchodzącymi w proces budowy – Główny Inwestor, firmy podwykonawcze, wykonawcy.
 
Wymagania:
·         Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budownictwo (przemysłowe, energetyczne)
·         Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno – budowlanej
·         Mile widziane uprawnienia do sprawowania nadzoru budowlanego
·         Doświadczenie przy realizacji inwestycji polegającej na budowie farmy wiatrowej (fundamenty, maszty) lub innych obiektów o charakterze przemysłowym (preferowane budownictwo energetyczne)
·         Dobra znajomość języka angielskiego
 
Oferujemy:
·         Możliwość realizacji dużej inwestycji  obszaru energetyki wiatrowej,
·         Rozwój zawodowy u boku najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie,
·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
 
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojej aplikacji wraz z nr referencyjnym w tytule wiadomości na adres marek.templer@globetek.pl lub o kontakt telefoniczny 22 468 85 07
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

REKLAMA
REKLAMA