Doświadczony Inżynier – Dolnośląskie – Okazja na Start w Rozwoju Projektów Wiatrowych

{więcej}
Doświadczony Inżynier – Dolnośląskie – Okazja na Start w Rozwoju Projektów Wiatrowych
 
Naszym klientem jest międzynarodowa firma rozwijająca, budująca i obsługująca farmy wiatrowe w Europie z długą ponad 10-letnią historią osiągnięć na tej arenie i zainstalowanymi operacyjnymi turbinami o mocy blisko 500MW.  Poszukujemy osoby na stanowisko Project Developera / Specjalisty ds. Rozwoju Projektów Wiatrowych do biura operacyjnego w województwie dolnośląskim.
 
PROFIL KANDYDATA:
 
Osoba ta niekoniecznie musi mieć doświadczenie w rozwoju parków wiatrowych, może to być też inżynier z doświadczeniem w procesie uzyskiwania pozwoleń na budowę i pozyskiwania lokacji np. w projektach telekomunikacyjnych – budowy masztów i stacji bazowych.
 
–          Doświadczenie w procesie pozyskiwania lokacji pod budowę, np. dla masztów i stacji bazowych w telekomunicacji, jeszcze lepiej turbin wiatrowych
–          Doświadczenie w procesie zdobywania pozwoleń na budowę, dobierania podwykonawców, sprawach projektowych i administracyjnych zmierzających do budowy
–          Mile widziane wykształcenie techniczne – inżynier lądowy, elektrotechniki / elektroenergetyki, inżynier elektryczny, telekomunikacji
–          Wyłącznie kandydaci mieszkający w województwie dolnośląskim, lub gotowi do przeprowadzki
–          Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
–           
OBOWIĄZKI:
 
–          Pozyskiwanie nowych lokacji pod farmy wiatrowe, badanie stanu prawnego rozpatrywanych lokacji
–          Rozwój projektów wiatrowych od pozyskiwania lokacji, poprzez cały proces inwestycyjno- administracyjny
–          Uzyskiwanie pozwoleń – plan miejscowy, studia środowiskowe, warunki przyłączenia, aż do uzyskania pozwolenia na budowę
–          Nawiązywanie i budowanie relacji z odpowiednimi jednostkami administracyjnymi w rejonie
 
Osoba na stanowisku będzie miała zapewniony rozwój w szybko rosnącej średniej wielkości firmie o międzynarodowym zasięgu, pracę w dobrej atmosferze pod okiem ekspertów w dziedzinie energetyki wiatrowej z wieloletnim doświadczeniem.
 
Aplikacje proszę kierować na adres szymon@earthstreamglobal.com.
 
Osoba kontaktowa: Szymon Sokołowski.
 
Ze względu na duże zainteresowanie tego typu stanowiskami będziemy mogli odpowiedzieć jedynie na zgłoszenia spełniające kryteria.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

REKLAMA

REKLAMA

EarthStream Global to międzynarodowa firma konsultingowa z przedstawicielstwem w 14 krajach na 5 kontynentach, która specjalizuje się w rekrutacji / pozyskiwaniu talentu dla 3 kluczowych obszarów obejmujących: Energetykę Konwencjonalną i Odnawialną, Wydobycie Ropy Naftowej i Gazu, Górnictwo / Wydobycie Złóż. Biuro EarthStream Polska wspiera kandydatów i klientów w Polsce i Europie Wschodniej.