Inżynier elektryk dla firmy z branży OZE

{więcej}
Naszym klientem jest firma inżynieryjno-konsultingowa działająca w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż – energii odnawialnej. W wyniku ciągłego rozwoju firmy poszukujemy inżyniera elektryka na stanowisko Koordynatora w branży elektrycznej.

Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za wspieranie prac Inspektora nadzoru w prowadzeniu projektów budowlanych, nadzorowaniu prac firm wykonawczych  w zakresie poprawności wykonania prac, zgodności z założeniami czasowymi i kosztowymi, reprezentowaniu interesów inwestora.

REKLAMA

Idealny kandydat posiada branżowe uprawnienia budowlane wykonawcze lub jest na etapie przygotowań do egzaminu, posiada doświadczenie w pracy po stronie inżyniera kontraktu lub generalnego wykonawcy w prowadzeniu lub koordynowaniu prac budowlanych instalacji elektrycznych średnich lub wysokich napięć. Od kandydata oczekujemy komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego oraz gotowości do podróży służbowych w obrębie Polski.

REKLAMA

Klient oferuje możliwość rozwoju w rozwijającej się branży, przyuczenie do pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru oraz realne możliwości awansu na to stanowisko, a także atrakcyjne wynagrodzenie.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij proszę swoje cv na adres: Maciaszek@hays.pl