GreenElit na targach Enex

GreenElit na targach Enex
GreenElit

Zespół GreenElit w imieniu Azzurro oraz FuturaSun dziękuje za tak wielkie zainteresowanie na targach ENEX! Wiele osób mogło zobaczyć na własne oczy falownik off-gridowy Azzurro wraz z magazynem energii Pylontech, który we Włoszech został zainstalowany już dziesiątki tysięcy razy!

Przygotowania trwały w najlepsze od 22 lutego, nasze stoisko oferowało nie tylko fachową wiedzę i włoskie produkty premium, ale także smaczny poczęstunek i aromatyczną kawę!

REKLAMA

Bardzo dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie i uznanie, a osoby, którym nie udało się dotrzeć do Kielc, zapraszamy na targi  GREEN POWER, które odbędą się w Poznaniu pod koniec kwietnia.

Dziękujemy również organizatorom za tak sprawne zorganizowanie całego wydarzenia oraz naszemu partnerowi technicznemu JJ Energy Group – Jakub Żychowicz.

Było świetnie i na pewno widzimy się na następnych targach!

Wszystkie produkty Azzurro można poznać na stronie internetowej, szczególności zachęcamy do zapoznania się z naszymi bezkonkurencyjnymi falownikami hybrydowymi współpracującymi z magazynami energii Pylontech, Weco oraz LaserTec. Są to falowniki nie tylko hybrydowe, ale i off-gridowe oferujące zasilanie awaryjne na 3 fazach od razu po wyjęciu z pudełka.

Magazyny energii charakteryzują się 10-letnią gwarancją produktową oraz żywotnością ponad 5000-7000 cykli ładowania przy zachowaniu optymalnych parametrów pracy magazynu – w otoczeniu o temperaturze powietrza około 25 stopni.

REKLAMA

Nie jest to jedyna oferta tej marki. W jej asortymencie znajdują się również standardowe falowniki oferujące bardzo dobre osiągi w bardzo dobrej cenie. Można je doposażyć w specjalne urządzenie ograniczające eksport energii do sieci, dzięki czemu mogą znaleźć zastosowanie w wielu instalacjach.

Na naszym stoisku można było zobaczyć, jak wygląda doskonały moduł premium od FuturaSun. Seria Zebra All Black charakteryzuje się niesamowitą wydajnością aż 93% po 25 latach i 25 latami gwarancji produktowej, jest objęty także polisą OC. Wgląda niesamowicie!

FuturaSun popisała się swoim najlepiej wyglądającym modułem Zebra All Black, ale w ofercie znajdują się również moduły o mocy 380 Wp w standardowym rozmiarze 1755 x 1038 x 35 mm oraz nieco większe 450 Wp  o wymiarach 2094 x 1038 x 35 mm. Posiadają one 15 lat gwarancji na produkt jak wszystkie oferowane moduły tej marki. Lepsza jakość zapewnia większą bezawaryjność instalacji, co obniża potencjalne koszty utrzymania takiej instalacji.

Niższy spadek wydajności do 90% czy 87% to więcej wyprodukowanej energii elektrycznej przez okres 25 lat! Wolniejszy spadek wydajności to też gwarancja późniejszej konieczności rozbudowy instalacji.

Do zobaczenia w Poznaniu!

 

artykuł sponsorowany