Kehua iStoragE, czyli rozwiązanie „All-In-One” dla zielonej energii w każdym domu

Kehua iStoragE, czyli rozwiązanie „All-In-One” dla zielonej energii w każdym domu
Soltec

Firma KEHUA opisując system iStoragE, kładzie nacisk na cztery cechy przewodnie: prostotę, bezpieczeństwo, inteligencję i niezależność. Są one wartościowe nie tylko dla użytkowników końcowych, ale również dla sprzedawców i firm instalatorskich. Łatwy montaż i serwis oraz bezpieczeństwo użytkowania determinuje najnowszy system ESS z falownikiem hybrydowym iStoragE.

Najnowsza seria falowników hybrydowych iStoragE została stworzona przez Kehua Tech, jedną z najbardziej profesjonalnych firm w branży fotowoltaicznej, mogącą pochwalić się 34-letnim doświadczeniem. Tworzy ona kompleksowe rozwiązania i produkty na trzech polach: energii odnawialnej, energetyki krytycznej (UPS) i centrów danych. Kehua oddaje do dyspozycji klientów kompleksowy system magazynowania energii w technologii All-In-One, która na nowo podchodzi do kwestii magazynowania energii w domach oraz w małym i średnim biznesie.

Dlaczego iStoragE = prostota?

REKLAMA

Według specjalistów Kehua, nowoczesne technologie nie muszą być skomplikowane. Użyteczność i praktyczna strona rozwiązań to priorytet podczas projektowania urządzeń przez inżynierów tego producenta.

Prosty w montażu i konfiguracji

Zoptymalizowany proces instalacji, dzięki modułowej konstrukcji, pozwala znacząco obniżyć czas potrzebny na instalację. Natomiast konfiguracja za pomocą autorskiego systemu Kehua, pozwala w kilku krokach zakończyć proces konfiguracyjny przy użyciu intuicyjnej aplikacji.

Łatwość użytkowania

Za prostotę użytkowania odpowiada szereg usprawnień oraz predefiniowanych funkcjonalności, które z łatwością można zaadaptować do różnych potrzeb klienta. Za obsługę w pełni odpowiada stworzona przez Kehua specjalna aplikacja, która zarządza całością systemu magazynowania energii iStoragE za pomocą kilku kliknięć.  

iStoragE jest łatwy w serwisie i rozbudowie

Modułowe projektowanie wszystkich elementów, rejestrowanie nieprawidłowości oraz zarządzanie z poziomu aplikacji pozwala na szybkie wykrywanie i eliminowanie usterek. Modułowe rozwiązania konstrukcyjne zapewniają również możliwość szybkiej i elastycznej rozbudowy systemu o dodatkowe elementy – zarówno bateryjne, jak i komponenty instalacji fotowoltaicznej.

Co sprawia, że system magazynowania energii iStoragE jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo montażu, użytkowania i serwisowania to nadrzędna wartość w firmie Kehua. Dlatego też system iStoragE jest połączeniem najnowszych rozwiązań chroniących wszystkich użytkowników, dzięki podwójnej izolacji fizycznej i elektrycznej, własnemu opatentowanemu systemowi AFCI oraz zabezpieczeniom przeciwpożarowym. –

Jakie zabezpieczenia czuwają nad prawidłowym działaniem iStoragE?

W urządzeniu zastosowano wiele zabezpieczeń skonstruowanych tak, by nie tylko zapobiegać skutkom usterek, ale także eliminować je, zanim wystąpią. Najważniejsze technologie i rozwiązania bezpieczeństwa użyte w iStoragE to:

– Podwójna izolacja elektryczna i fizyczna, pozwalająca ograniczyć wszelkie nieprawidłowości do systemu określonego modułu. Dzięki temu, system może pozostać sprawny i stabilny nawet po wystąpieniu usterki danej sekcji iStoragE,

– Modułowa ochrona przeciwpożarowa pozwala ograniczać awarię tylko do modułu, w którym ona wystąpi,

– Aktywna ochrona AFCI i opatentowany algorytm wykrywający oraz niwelujący skutki łuków elektrycznych w ciągu zaledwie 1 sekundy,

– Chłodzenie izolowane, zapewniające wyższą wydajność chłodzenia i niemieszanie gorącego powietrza, co przekłada się na dłuższą żywotność baterii.

Na czym polega „inteligencja” systemu iStoragE?

Czynnik SMART według Kehua to adaptacyjne zastosowanie systemu do różnorodnych scenariuszy pracy zarówno w domu, jak i firmie. Nad stworzeniem iStoragE ramię w ramię pracowali inżynierowie techniczni oraz IT. Dzięki temu inteligentna praca to połączenia rozwiązań systemowych i konstrukcji.

REKLAMA

Jakie zalety ma modułowe zarządzanie bateriami w magazynie energii?

Rozwiązanie systemowe iStoragE sprawia, że każdy moduł bateryjny jest niezależny. Pozwala to na elastyczniejszą i efektywniejszą pracę całego magazynu energii, zarówno po stronie sprzętowej, jak i po stronie systemowej zarządzającej jego pracą.

Co sprawia, że system magazynowania energii iStoragE ma szerokie zastosowanie?

Na etapie projektowym Kehua założyła, że najnowszy system magazynowania będzie odpowiadać na możliwie jak najbardziej różnorodne scenariusze pracy i zastosowań. Dzięki podejściu „All-In-One” iStoragE wyprodukuje energię, zmagazynuje ją, użyje w określony sposób, a w razie potrzeby będzie służyć jako jej źródło awaryjne.

Co oznacza „inteligentny system zarządzania iStoragE”?

Wbudowana autorska funkcja EMS z możliwością pracy w wielu trybach:

– tryb autokonsumpcji,

– tryb rezerwowy,

– tryb czasu użytkowania,

– tryb planowania energii,

– tryb kontroli zewnętrznej,

– tryb off-grid,

– tryb obciążeniowy.

Dlaczego iStoragE pozwala na prawdziwą niezależność energetyczną?

Prostota, bezpieczeństwo i inteligencja systemów magazynowania Energii KEHUA TECH służy właśnie niezależności energetycznej każdego domu i każdej firmy. Z iStoragE możliwe jest jednoczesne produkowanie energii z instalacji fotowoltaicznej, magazynowanie jej i konsumowanie w określonych warunkach, zgodnie z określonym scenariuszem. Takie podejście sprawia, że system magazynowania energii iStoragE zapewnia niezależność energetyczną w warunkach domowych i przemysłowych.

Po premierze w sierpniu br. seria iStoragE spotkała się z niezwykłą, błyskawiczną odpowiedzią rynku. W ciągu zaledwie trzech miesięcy sprzedaż osiągnęła ponad 71 milionów euro w dużych projektach ESS i 400 MWh w ESS mieszkaniowych, przy czym prawie 300 MWh pochodziło ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

O Kehua

Dzięki 34-letniemu doświadczeniu w technologii elektroenergetycznej, Kehua ugruntowała swoją wiodącą pozycję na całym świecie. Obecnie Kehua zajmuje 5 miejsce wśród globalnych dostawców falowników hybrydowych według S&P (dawniej IHS Markit) oraz TOP 10 marek falowników solarnych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym według Bloomberga. Kehua będzie nadal tworzyć czystą energię dzięki swoim zespołom badawczo-rozwojowym i poświęci się, aby świat mógł cieszyć się bezpiecznym życiem bez węgla.

Oficjalnym dystrybutorem produktów Kehua Tech w Polsce jest Soltec.


artykuł sponsorowany