BuyPV autoryzowanym dystrybutorem SolaX Power. Skorzystają także instalatorzy

BuyPV autoryzowanym dystrybutorem SolaX Power. Skorzystają także instalatorzy
BuyPV

BuyPV, wieloletni importer i dystrybutor inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1 oraz pozostałych komponentów PV, został autoryzowanym dystrybutorem światowej marki SolaX Power w Polsce. Inwertery i magazyny energii SolaX Power dostępne są w ofercie BuyPV z gwarancją pewnej i bezpiecznej dostawy, z szeregiem korzyści dla instalatorów.

Kompletne zestawy od jednego producenta

SolaX Power jest pionierem produkcji inwerterów stringowych, hybrydowych oraz magazynów energii, stanowiących idealne rozwiązania dla wszystkich już istniejących instalacji fotowoltaicznych oraz nowych instalacji, które są wspierane dotacjami. Magazyny energii, falowniki i inwertery SolaX Power to gwarancja jakości potwierdzona wieloma certyfikatami.

REKLAMA

Strategicznym celem naszej firmy jest bycie niezawodnym partnerem dla naszych branżowych klientów. Pragniemy oferować rozwiązania, które bez wahania wybralibyśmy sami i polecili naszym przyjaciołom. Dlatego jestem dumny z tego, iż zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem światowej marki SolaX Power. Jest ona niewątpliwym liderem w produkcji inwerterów fotowoltaicznych oraz magazynów energii, a także szeregu kompatybilnych z nimi elementów, skomponowanych w całe zestawy – mówi Robert Kwiecień, dyrektor sprzedaży BuyPV.

Łatwy monitoring z poziomu aplikacji

Za jakością SolaX Power stoją najwyższej klasy komponenty, z których zbudowane są produkty marki. Dzięki bezawaryjności, niezawodności, gwarancji bezpieczeństwa, a także dostępowi do zaawansowanej platformy do monitoringu i zarządzania systemem Solax Cloud, produkty szybko zyskały uznanie na rynkach Europy. Nie bez znaczenia jest również możliwość rozbudowy systemów oraz szereg funkcji dodatkowych.

Ogromną przewagą rozwiązań SolaX Power jest aplikacja SolaX Cloud do zdalnego zarządzania instalacjami przez końcowych użytkowników, ale również możliwość diagnostyki przez autoryzowanych serwisantów SolaX Power. Dzięki temu zyskujemy pewność najwyższej jakości wykonania i bezpieczeństwa użytkowania. W końcu nagroda Red Dot 2021 za design i bezpieczeństwo zobowiązuje – dodaje Robert Kwiecień.

BuyPV

REKLAMA

W ofercie BuyPV znajdziemy cały asortyment urządzeń SolaX Power, 3-fazowe systemy all-in-one idealne do zastosowań domowych i komercyjnych, falowniki stringowe on-grid oraz hybrydowe, SolaX Retro Fit G4, stosowane jako wsparcie w magazynowaniu energii oraz wiele innych.

Przy zakupie zestawu all-in-one SolaX, który zawiera wszystkie komponenty potrzebne do stworzenia bezpiecznej i wydajnej instalacji fotowoltaicznej, instalator otrzymuje 20% rabatu podstawowego.

Instalator lub montażysta OZE, który zarejestruje się na stronie, otrzyma dodatkowe bonusy. Jest to kolejne 5% rabatu, który nalicza się w koszyku przy podsumowaniu zamówienia. Co więcej, przy zakupie 10 zestawów firma BuyPV przyznaje gratis, w postaci tabletu Apple iPad Air 2022 10.9″ 64 GB. (Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.buypv.eu).

Kup 10 zestawów i otrzymaj Ipad Air.

BuyPV od 10 lat dostarcza zieloną energię setkom firm, umacniając swoją pozycję w czołówce dystrybutorów branży PV. Marka kieruje swoją ofertę do nabywców hurtowych i firm instalatorskich, działających zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich, sukcesywnie poszerzając swoje portfolio o sprawdzone i niezawodne komponenty PV.

Wybieraj sprawdzone rozwiązania i zaufaj profesjonalistom! Zapraszamy do składania zamówień poprzez platformę e-sklepu: www.buypv.eu.


artykuł sponsorowany