Pojemność magazynu energii sięgająca aż 48 kWh w pojedynczym układzie

Pojemność magazynu energii sięgająca aż 48 kWh w pojedynczym układzie
SigenStor

Sigenergy, dynamicznie rozwijająca się firma w branży energii odnawialnej, wkroczyła na polski rynek i zaskoczyła wszystkich swoimi zaawansowanymi technologicznie produktami. Jej zaangażowanie w badania i rozwój sprawiają, że firma stale tworzy nowe technologie, wyprzedzając trendy na rynku. Sigenergy wyróżnia się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale także elastycznym podejściem do potrzeb klientów, dostosowując ofertę do indywidualnych wymagań.

W branży odnawialnych źródeł energii nastał moment przełomowy, a firma Sigenergy wychodzi na czele, prezentując innowacyjne podejście i zrównoważony rozwój. To nie tylko kolejny producent na rynku, ale marka, która rewolucjonizuje sposób, w jaki postrzegamy, magazynujemy oraz wykorzystujemy energię słoneczną. Wyłamując się ze stereotypów, kładzie nacisk na zaawansowane technologie i dostosowane rozwiązania dla domów i przedsiębiorstw.

Wprowadzając falowniki o mocy od 5 do 25 kW, Sigenergy oferuje nie tylko standardowe rozwiązania, ale również moduły bateryjne o pojemnościach 5 lub 8 kWh. Elastyczność modułów bateryjnych umożliwia ich szybkie łączenie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb użytkownika instalacji. Dodatkowo, dzięki Sigenergy Gateway, urządzenie zapewnia zasilanie awaryjne 3-fazowe, gwarantując nieprzerwaną pracę nawet w przypadku awarii sieci energetycznej. Co ważne, marka oferuje imponującą pojemność magazynu energii, sięgającą nawet 48 kWh w pojedynczym układzie, co pozwala na długotrwałe przechowywanie i wykorzystanie energii słonecznej. Innowacyjne podejście firmy objawia się także w asymetrycznym oddawaniu mocy na fazy, co umożliwia optymalne wykorzystanie zasobów energii.

Dla posiadaczy samochodów elektrycznych Sigenergy oferuje rozwiązanie Sigen EV DC Charging Module, zapewniające szybkie ładowanie oraz minimalizujące straty energii. Moduł ładowania DC SigenStore umożliwia doładowanie nawet do 130 km w zaledwie 1 godzinę, eliminując obawy związane z zasięgiem pojazdu.

 

stacja ładowania aut elektrycznych SigenStor w Keno

 

Firma oferuje zdalny monitoring oraz konfigurację z najnowszą aplikacją mySigen, dostępną na urządzeniach z systemem Android i iOS, która oparta jest na sztucznej inteligencji (AI) GPT-4, co sprawia, że zarządzanie energią staje się proste i efektywne. Dzięki integracji danych pogodowych oraz elastycznym stawkom energii, użytkownicy zawsze korzystają z najlepszych ofert rynkowych, optymalizując swoje zużycie energii.

Sigenergy stawia nowe standardy w branży odnawialnych źródeł energii, oferując kompleksowe rozwiązania, które łączą wydajność, innowację i zrównoważony rozwój. Dzięki zaawansowanym technologiom i personalizowanemu podejściu, firma ta nie tylko dostarcza produkty, ale także tworzy rozwiązania, które przekształcają sposób, w jaki wykorzystujemy energię słoneczną. Co więcej, produkty Sigenergy są dostępne w ofercie firmy KENO, autoryzowanego dystrybutora, na platformie B2B (b2b.keno-energy.com), zapewniając łatwy dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej dla klientów na rynku europejskim.

 

Keno – materiał sponsorowany