Monter paneli PV

Telefon
880570503
praca@energiaport.pl

Prężnie rozwijająca się firma w branży fotowoltaicznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do budowania farm fotowoltaicznych.

Zakres obowiązków:
• montaż wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na farmach solarnych
• montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne
• montaż paneli fotowoltaicznych
• montaż tras kablowych
• pomoc w bieżących zadaniach zespołu

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe
• znajomość podstawowych zagadnień budowlanych
• umiejętność pracy w grupie
• sprawność fizyczna
• mile widziane prawo jazdy kategorii B, znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
• niezbędną odzież i narzędzia do pracy
• bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie
• dojazd do miejsca pracy opłacony przez pracodawcę
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• możliwość regularnych zjazdów do Polski
• wsparcie opiekuna 24h
• przyjazną atmosfera pracy
• pracę na terenie krajów UE