Kierownik budowy farmy fotowoltaicznej

office@ktgrupa.pl

Opis stanowiska

• kompleksowy nadzór nad budowami farm PV o dużej mocy wraz z przyłączeniem do sieci
• nadzorowanie jakości wykonywanych robót
• nadzór nad realizacją kontraktu pod względem czasowym, jakościowym oraz finansowym
planowanie i zarządzanie priorytetami w ramach powierzonej umowy
• praca w bezpośrednim kontakcie z inwestorem, z dostawcami i podwykonawcami

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• Wymagane doświadczenie: min. 2-3 lata
• znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B
• biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
• samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
• gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy pracę na pełnym etacie przy interesujących projektach, stabilność, wysokie zarobki.
Wynagrodzenie: 20 000 zł netto plus premie