Audytor energetyczny

Telefon
535 767 443
rekrutacja@energomix.pl

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zapraszamy kandydatów do aplikowania na stanowisko:

Samodzielny Audytor Energetyczny

Zakres zadań:
• Samodzielna realizacja audytów energetycznych i studiów wykonalności (audyt efektywności energetycznej, audyt termomodernizacyjny, audyt energetyczny przedsiębiorstwa, badanie śladu węglowego, itp.),
• Współpraca z podwykonawcami oraz weryfikacja ich pracy (inni audytorzy energetyczni),
• Przeprowadzanie wizji lokalnej u klientów i kompletowanie dokumentacji,
• Analizowanie i kosztorysowanie prac, składanie ofert oraz negocjowanie warunków umów,
• Współpraca z działem marketingu, back office oraz siecią handlową.

Nasza propozycja:
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy + benefity (karta sportowa),
• Wiele interesujących projektów oraz mnóstwo wyzwań zawodowych,
• Szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji,
• Narzędzia do pracy (samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, komputer, …),
• Elastyczne formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),
• Możliwość pracy hybrydowej,
• Pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
• Spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Nasze wymagania:
• Wykształcenia technicznego (elektryczne, energetyczne, HVAC),
• Min. 2-letniego doświadczenia w pełni samodzielnej realizacji audytów energetycznych (popartej referencjami),
• Znajomości oprogramowania branżowego (np. AutoCAD, Audytor OZE),
• Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego,
• Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności,
• Czynnego prawa jazdy kat. B.

Pierwszym krokiem do wspólnej współpracy jest przesłanie swojego CV (z dopiskiem „Audytor Energetyczny”) na adres mailowy: rekrutacja@energomix.pl. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem HR (rekrutacja@energomix.pl, 535 767 443).