Lubisz OZE, ale masz dość i chcesz trochę swobody?

Telefon
575 727 869
artur.strzesak@solarika.pl

Biegasz jak w kołowrotku, od klienta do klienta? Umawiają Tobie tyle spotkań, że nie masz czasu pomyśleć? Czujesz się tylko numerem w hierarchii sprzedaży, ciągle Ciebie sprawdzają? Masz dość, ale lubisz OZE, foto i dobrze się w tym czujesz?

Spróbuj z nami, u nas jest inaczej:
– dostajesz leady
– sam umawiasz się na spotkania
– możesz ofertować klientów w systemie CRM dowolną ilość razy
– nie siedzimy w Twoim kalendarzu
– ufamy Tobie i Twojemu zaangażowaniu
– Ty decydujesz, jak pracujesz

Zainteresowany? Szukamy na obszar: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

Oferujemy:
– leady
– system CRM do zarządzania leadami, ofertowania, rozliczania Twoich prowizji
– laptop, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
– pełne wsparcie działu sprzedaży, technicznego, realizacji oraz moje na każdym etapie
– normalną, przyjemną atmosferę pracy, nie jesteśmy korporacją

Obowiązki:
– sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, ładowarek do samochodów elektrycznych do klientów B2B i B2C
– na bazie otrzymanych od nas leadów samodzielne umawianie spotkań, ofertowanie, podpisywanie umów
– pozyskiwanie leadów własnych (obecnie ok. 10-20% to własne kontakty)
– po podpisaniu umowy dalszą obsługę klienta przejmuje biuro

Kwalifikacje:
– minimum 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki
– wiedza, co to jest panel fotowoltaiczny i falownik oraz jak się dobiera falownik do mocy instalacji
– umiejętność budowania relacji i przekładania rozmów z klientami na wyniki sprzedażowe
– odpowiedzialność, samodzielność, samodyscyplina, umiejętność pracy bez ścisłego nadzoru

Czekamy na Ciebie! U nas odżyjesz i poczujesz radość z pracy.