Przedstawiciel handlowy – branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

Telefon
668 336 624
janik.michal@sesgroup.pl

Firma SES Group sp. z o.o. poszukuję osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy – branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

Twój zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych instalacją systemów OZE, takich jak pompy ciepła i fotowoltaika.
Bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami w ich domach w celu przeprowadzenia ankiet i informowania o programie Czyste Powietrze.
Prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie wyników przeprowadzonych badań.
Praca w terenie zgodnie z przydzielonymi obszarami działania.
Doradztwo techniczne dotyczące możliwości zastosowania systemów OZE w konkretnych warunkach.
Negocjowanie warunków umów handlowych i finalizacja transakcji.
Współpraca z zespołem i uczestnictwo w spotkaniach szkoleniowych.
Budowanie długofalowych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję.
Prowadzenie działań marketingowych w celu promocji oferowanych produktów i usług.

Nasze wymagania:
Umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
Gotowość do pracy w terenie i zmiennej lokalizacji.
Zainteresowanie branżą OZE i tematyką ekologiczną.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest wymagane.
Motywacja do osiągania celów sprzedażowych i rozwijania własnych kompetencji.
Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:
Wynagrodzenie podstawowe + prowizje + premie
Transport na teren pracy
Wsparcie merytoryczne i materiały niezbędne do pracy
Elastyczne godziny pracy
Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
Pracę w przyjaznej atmosferze
Szkolenia wstępne oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji
Karty Multisport