Project Manager – Biogazownie

Telefon
737 920 929
biuro@thorneconsulting.pl

Poszukujemy Project Managera do projektów biogazowni rolniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
– zarządzanie projektem od fazy koncepcji do rozpoczęcia budowy,
– koordynacja i nadzór nad procesem uzyskiwania formalnej i prawnej dokumentacji, pozwoleń oraz podłączania obiektów do sieci dystrybucji energii elektrycznej i gazu,
– raportowanie o statusie prowadzonych prac.

Wymagania:
– wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, energetyka, budownictwo).
– doświadczenie w uzyskiwaniu pozwoleń dla projektów z zakresu energii odnawialnej (min. 2 lata),
– umiejętność zarządzania projektami,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– możliwość pracy z międzynarodowymi liderami branży biogazowni,
– atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy B2B,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– success fee.