Junior Developer Stacji EV

Telefon
510 044 397
k.huss@copernic.io

Wraz z rozwojem grupy Copernic szukamy osoby na stanowisko: Junior Developer Stacji EV

Jakie będą Twoje zadania?
– będziesz wspierać zespół w projektowaniu i dokumentacji technicznej stacji ładowania pojazdów elektrycznych
– będziesz brać udział w tworzeniu rysunków koncepcyjnych i technicznych stacji ładowania
– będziesz wykonywać proste obliczenia elektryczne i symulacje ładowania pojazdów elektrycznych
– będziesz pomagać w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej dla projektów stacji ładowania
– będziesz uczestniczyć w spotkaniach i szkoleniach związanych z tematyką stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Jakie są nasze oczekiwania?
– wykształcenie wyższe kierunkowe (np. elektrotechnika, energetyka) lub jesteś w trakcie nauki na takim kierunku
– umiejętność korzystania z programów CAD i innych narzędzi wspomagających projektowanie
– zainteresowanie tematyką elektromobilności i chęć rozwoju w tej dziedzinie
– umiejętność pracy w zespole i samodzielnego wykonywania zadań
– komunikatywność i umiejętność prezentacji
– prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

Dodatkowe atuty:
– doświadczenie w pracy z programami CAD lub innymi narzędziami wspomagającymi projektowanie
– znajomość podstaw elektrotechniki i energetyki
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy?
Aby nasza współpraca przebiegała na jasnych i komfortowych dla obu stron warunkach, zapewniamy:
– pracę w środowisku startupowym z dużą niezależnością,
– możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B,
– wdrożenie do pracy — lubimy dzielić się wiedzą,
– możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach,
– przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru,
– szerokie perspektywy awansu: od stażysty po Team Leadera – wszystko zależy od Ciebie
– prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, refundację okularów, program poleceń pracowniczych, drużyny sportowe, inicjatywy dobroczynne