Junior Developer Farm PV

Telefon
510 044 397
k.huss@copernic.io

Wraz z rozwojem grupy Copernic szukamy osoby na stanowisko: Junior Developer Farm PV

Jakie będą Twoje zadania?
Będziesz wspierać zespół Senior Developerów Farm PV w projektowaniu i dokumentacji technicznej farm fotowoltaicznych.
Będziesz brać udział w tworzeniu rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów i rysunków technicznych.
Będziesz wykonywać proste obliczenia elektryczne i symulacje fotowoltaiczne.
Będziesz pomagać w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej dla projektów farm fotowoltaicznych.
Będziesz uczestniczyć w spotkaniach i szkoleniach związanych z tematyką farm fotowoltaicznych.

Czego oczekujemy?
Wykształcenia wyższego kierunkowego (np. elektrotechnika, energetyka) lub jesteś w trakcie nauki na takim kierunku.
Umiejętności korzystania z programów CAD i innych narzędzi wspomagających projektowanie.
Zainteresowania tematyką energetyki słonecznej i chęci rozwoju w tej dziedzinie.
Umiejętności pracy w zespole i samodzielnego wykonywania zadań.
Komunikatywności i umiejętności prezentacji.

Dodatkowe atuty:
Doświadczenie w pracy z programami CAD lub innymi narzędziami wspomagającymi projektowanie
Znajomość podstaw elektrotechniki i energetyki
Umiejętność języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy?
Aby nasza współpraca przebiegała na jasnych i komfortowych dla obu stron warunkach zapewniamy:
Pracę w środowisku startupowym z dużą niezależnością
Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B
Wdrożenie do pracy — lubimy dzielić się wiedzą
Możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach
Przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru
Szerokie perspektywy awansu: od stażysty po Team Leadera – wszystko zależy od Ciebie!
Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, refundację okularów, program poleceń pracowniczych, drużyny sportowe, inicjatywy dobroczynne
Nieszablonowe integracje: grille, gry planszowe – zawsze jest coś nowego!