Przedstawiciel, doradca klienta OZE

biuro@peg-pv.pl

Firma Polskie Eko Grunty z siedzibą w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży OZE.

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie klientów i budowanie z nimi relacji.
Sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku,
Przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom.
Doradztwo w zakresie energetyki, wyboru najlepszego rozwiązania.
Przeprowadzanie audytów instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła.
Dodatkowo poszukiwanie osób zainteresowanych dzierżawą gruntów pod farmę fotowoltaiczną.
Spotkania z klientami

Nasze wymagania:
– prawo jazdy kat. B,
– wysoka kultura osobista,
– wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów sprzedażowych,
– mile widziane doświadczenie w branży,
– własna działalność.

To oferujemy:
Stabilny system wynagrodzenia oraz nieograniczone prowizje sprzedażowe.
Dodatkowe bonusy finansowe uzależnione od wyników.
Liczne konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel i nie tylko.
Niskie ceny bazowe, bardzo konkurencyjne na rynku.
Materiały niezbędne do pracy.
Towar wysyłany jest do Waszego klienta 24 h po wpłacie zaliczki.
Co najważniejsze pracujemy tylko na produktach, które realnie są w naszym magazynie.
Montaże odbywają się między 15 a 45 dniem od podpisania umowy.
Fantastyczny zespół, niepowtarzalna energia i mądre zarządzanie ludźmi.
Stałe wsparcie, nikogo nie krytykujemy, pomagamy i szukamy najlepszego rozwiązania.
Możliwość uzyskania samochodu służbowego (zależne od wyników).
Może to być praca stała lub dodatkowa.
Sami ustalacie, kiedy i gdzie pracujecie.
Mile widziane grupy sprzedażowe.