Doradca OZE, przedstawiciel handlowy

biuro@peg-pv.pl

Firma Polskie Eko Grunty zatrudni na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży OZE.

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie klientów i budowanie z nimi relacji.
Przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom.
Doradztwo w zakresie energetyki, wyboru najlepszego rozwiązania.
Przeprowadzanie audytów instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii, termomodernizacja.
Dzierżawa gruntów pod budowę farm fotowoltaicznych, wiatraków oraz magazynów energii.
Gwarantujemy spotkania z klientami/leady.

Nasze wymagania:
– prawo jazdy kat. B,
– wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów sprzedażowych,
– mile widziane doświadczenie w branży,

To oferujemy:
Stabilny system wynagrodzenia oraz nieograniczone prowizje sprzedażowe.
Dodatkowe bonusy finansowe uzależnione od wyników.
Wypłata wynagrodzenia w dniu zakończenia montażu.
Materiały niezbędne do pracy oraz szkolenia.
Pracujemy tylko na produktach, które realnie są w naszym magazynie.
Montaże odbywają się między 5 a 30 dniem od podpisania umowy.
Stałe wsparcie, nikogo nie krytykujemy, pomagamy i szukamy najlepszego rozwiązania.
Możliwość uzyskania samochodu służbowego.
Może to być praca stała lub dodatkowa.
Sami ustalacie, kiedy i gdzie pracujecie.
Mile widziane grupy sprzedażowe.

Prosimy o przesyłanie CV na adres email biuro@peg-pv.pl