Projektant instalacji fotowoltaicznych – Legnica, dolnośląskie

Telefon
730 530 156
m.toczkowski@sunproject.com.pl

Tryb pracy: Stacjonarna
Miejsce pracy: Legnica, dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:
– Przygotowywanie wycen oraz kosztorysów w branży fotowoltaicznej.
– Wsparcie w tworzeniu ofert.
– Przygotowywanie harmonogramów realizacji inwestycji.
– Współpraca z działem handlowym i działem technicznym.
– Kontrolowanie procesu ofertowego, poszukiwanie rozwiązań zastępczych.
– Weryfikacja zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi.
– Doradztwo techniczne, dobór podzespołów instalacyjnych.

Nasze wymagania:
– Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (fotowoltaika, magazyny energii i pompy ciepła).
– Doświadczenie w zakresie projektowania elektrowni fotowoltaicznych (mikroinstalacje).
– Umiejętność pracy pod presją czasu.
– Dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność i szybkość działania.
– Zaangażowanie, autodyscyplina.
– Odpowiedzialne podejście do realizowanych obowiązków.
– Umiejętność obsługi komputera (przede wszystkim Excel).
– Wykształcenie średnie techniczne lub studia inżynierskie.
– Dodatkowym atutem będzie znajomość z zakresu pomp ciepła oraz programów typu AutoCAD, PV*SOL.

To oferujemy:
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Pracę w świetnej atmosferze.
– Bycie częścią firmy, która realizuje swoje projekty na terenie całej Europy oraz stale się rozwija.
– Realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń.
– Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę, kontrakt B2B – to Ty wybierasz najbardziej dogodną formę zatrudnienia dla siebie.
– Niezbędne narzędzia pracy.
– Udział w szkoleniach oraz targach branżowych – stawiamy na rozwój własny oraz naszych pracowników.