Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Wielkopolska, Pomorze KENO Sp. z o.o.

Telefon
691186013
rekrutacja@keno-energy.com

Twój zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (firmy instalatorskie, hurtownie elektryczne)
Analiza potencjału sprzedażowego, opracowywanie planów działania
Spotkania z potencjalnymi klientami, budowanie relacji
Kształtowanie warunków handlowych i logistycznych podczas negocjacji
Tworzenie ofert dla klientów biznesowych
Odpowiedzialność za politykę sprzedażową i cenową
Raportowanie wyników pracy do przełożonego
Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy
Praca z klientami na platformie sprzedażowej
Kształtowanie wizerunku firmy i promowanie jej produktów
Reprezentowanie firmy na eventach/targach
Nasze wymagania:
Doświadczenie na mobilnym stanowisku handlowym
Czynne prawo jazdy kat. B
Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy
Otwartość na wyzwania i współpracę
Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
Wiedza z zakresu fotowoltaiki będzie atutem
To oferujemy:
Stabilną pracę w firmie lidera OZE
Środowisko doceniające innowacje
Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna
Bonus finansowy z okazji urodzin oraz dodatkowy dzień urlopu
Świadczenia socjalne: dofinansowanie do wypoczynku, zapomoga świąteczna
Premia za rekomendację kandydata
System premiowy uzależniony od realizacji KPI
Zniżki na nasze produkty
Możliwości rozwoju: rekrutacje wewnętrzne, programy szkoleniowe
System wdrożenia na stanowisko pracy
Integracje firmowe kilka razy w roku
O nas:
KENO Sp. z o.o. to dynamiczna grupa spółek w branży energii odnawialnej, specjalizująca się w fotowoltaice. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy pozycję renomowanego dystrybutora. Nasza oferta obejmuje systemy fotowoltaiczne oraz produkty takie jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, ładowarki do samochodów elektrycznych, rekuperatory, systemy Smart Home i domy modułowe w technologii CLT.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży OZE!