Bądź EKO, czyli inwestuj w poleasingowe

Bądź EKO, czyli inwestuj w poleasingowe

Czy wiesz, że na świecie tylko jednego dnia powstaje kilkaset ton elektroodpadów?

Elektronika, którą kupujesz, natychmiast po rozpakowaniu traci na wartości, a po dwóch-trzech latach zwykle musisz już ją wymienić. Sprzęt IT wytwarzany dla domowych użytkowników jest tak produkowany, by jak najszybciej się popsuć (najlepiej zaraz po gwarancji). Chodzi tylko o to, abyś niedługo przyszedł ponownie do sklepu i kupił ten sam produkt. 

Jednak sprzęt klasy enterprise, przeznaczony dla firm, projektowany jest według zupełnie innych założeń. Musi pozostać jak najdłużej bezawaryjny, aby nie generować firmom dodatkowych kosztów.

REKLAMA

Najwięksi producenci sprzętu IT, tacy jak Dell, Hp czy Lenovo, posiadają w swoich ofertach serie biznesowe, za które firmy płacą bardzo duże pieniądze (nowy laptop tej klasy kosztuje od 5 tys. zł do 10 tys. zł, w zależności od konfiguracji).

U nas taki sprzęt możesz nabyć za ułamek wartości początkowej. Komputery/monitory/laptopy/drukarki po zakończeniu leasingu (tzw. poleasingowe) w większości przypadków są pełnowartościowym produktem. Dzięki drobnym modyfikacjom np. rozbudowie pamięci operacyjnej, wymianie dysku twardego na dysk ssd czy też instalacji najnowszego oprogramowania, zyskują drugie życie.

1. Zyskujesz więc Ty, kupując produkt klasy enterprise za ułamek jego wartości.

REKLAMA

2. Zyskuje też planeta (nie trzeba produkować nowego, niskiej jakości sprzętu i transportować go do Europy przez pół świata)

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wprowadzaniem do ponownego obrotu sprzętu najwyższej klasy. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży masz pewność, że otrzymany produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania. Służymy doradztwem w zakresie odpowiedniego dostosowania sprzętu, specjalnie pod Twoje potrzeby.

Jeśli martwi Cię degradacja środowiska i chciałbyś jej przeciwdziałać, zacznij od siebie! 

Nie kupuj wadliwych produktów, obliczonych na szybką awaryjność. Zainwestuj w porządny sprzęt na lata! 

Dzięki temu zyskasz Ty, zyska planeta, zyskamy my wszyscy.

Sprawdź teraz ofertę pclider.pl na poleasingowy sprzęt komputerowy.


artykuł sponsorowany