Solis otrzymał nagrodę Top Brand PV Seal od EUPD Research

Solis otrzymał nagrodę Top Brand PV Seal od EUPD Research
Solis

Firma EUPD Research ogłosiła niedawno pierwszych laureatów nagrody Top Brand PV 2022. W Brazylii i RPA znakiem Top Brand PV 2022 został wyróżniony producent inwerterów –  firma Solis. Otrzymała tą prestiżową nagrodę już po raz siódmy z rzędu.

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród instalatorów systemów PV w Brazylii i RPA przez EUPD Research, organizację zajmującą się badaniami rynkowymi i ekonomicznymi.

W czasie badania EUPD Research przeprowadziła wywiady z firmami zajmującymi się instalacją systemów fotowoltaicznych na temat ich zwyczajów zakupowych, marek, które posiadają w swoich portfelach, oraz wielu innych zagadnień. W rezultacie firma Solis osiągnęła doskonałe wyniki w zakresie preferencji klientów, znajomości marki, satysfakcji i rekomendacji i została uznana za firmę o najwyższej marce w branży PV w 2022 roku.

REKLAMA

Przyznanie tej cenionej pieczęci branżowej stanowi kolejne potwierdzenie zaangażowania firmy Solis w innowacyjność produktów, jakość, niezawodność i przywództwo technologiczne. Dzięki 16-letniemu wpływowi marki na rynek fotowoltaiczny utrzymujemy stabilną współpracę z dotychczasowymi klientami, jednocześnie pozyskując wielu nowych – mówi Eric Zhang, dyrektor ds. sprzedaży globalnej w Solis.

– Solis to nie tylko wysoka niezawodność, ale także niestrudzona bliskość rynku i bezkonkurencyjna obsługa klienta. Założyliśmy globalne biura i centra obsługi technicznej w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, RPA, Indiach, Meksyku, Hiszpanii, Holandii, Rumunii i innych miejscach. Z niecierpliwością czekamy na przyszłość energii słonecznej na całym świecie – dodaje.

W ciągu ostatnich kilku lat Brazylia i RPA stały się ważnymi rynkami fotowoltaicznymi. W tym rozwijającym się środowisku niezwykle ważne jest, aby firmy pozycjonowały się w kluczowej grupie docelowej, jaką są instalatorzy. Firma Solis z powodzeniem zdobyła pozycję wśród najważniejszych pośredników rynkowych i po raz kolejny otrzymała tytuł Top Brand PV w Brazylii i RPA – wyjaśnia Mark A.W. Hoehner, założyciel i CEO EUPD Research.

REKLAMA

Na światowych rynkach PV panuje duża konkurencja, dlatego znak Top Brand pomaga pośrednikom w identyfikacji właściwych marek, które mogą zaoferować swoim klientom. Solis wdraża długoterminową międzynarodową wizję, koncentrując się na produkcie, stawiając klientów na pierwszym miejscu i rozwijając technologię, aby zasilać świat czystą energią.

O firmie Ginlong (Solis) Technologies

Założona w 2005 roku firma Ginlong (Solis) Technology Corporation (kod giełdowy: 300763.SZ) jest jednym z największych na świecie i najbardziej doświadczonych producentów inwerterów solarnych. Firma dostarcza ekonomiczne rozwiązania dla domów, firm i dużych elektrowni, zapewniając wartość na każdym poziomie łańcucha dostaw energii słonecznej i odwołując się do potrzeb właścicieli domów i firm, a także producentów energii elektrycznej i inwestorów w energię odnawialną na całym świecie.

Łącząc globalny łańcuch dostaw ze światowej klasy możliwościami badawczo-rozwojowymi i produkcyjnymi, Ginlong optymalizuje inwertery Solis dla każdego rynku regionalnego, obsługując i wspierając swoich klientów przy pomocy zespołu lokalnych ekspertów. Celem firmy jest współpraca z zainteresowanymi stronami, aby przyspieszyć światową podróż w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.solisinverters.com.


artykuł sponsorowany