Seminarium: Zielone Technologie dla Bezpieczeństwa Energetycznego

Seminarium: Zielone Technologie dla Bezpieczeństwa Energetycznego
PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z partnerem Innovation Norway zapraszają do udziału w seminarium „Zielone Technologie dla Bezpieczeństwa Energetycznego”, które odbędzie się 22 listopada 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach z okazji XII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wydarzenie organizowane we współpracy z Innovation Norway – partnerem odpowiedzialnym za promocję norweskiej gospodarki – składać się będzie z dwóch części: sesji seminaryjnej oraz spotkań typu business mixer.

Kluczowymi tematami, poruszanymi podczas  seminarium, będą nowości i innowacje w energetyce Polski i Norwegii oraz wnioski płynące z ich wdrażania. Spotkania business mixer będą doskonałą okazją do wymiany najnowszej wiedzy, nawiązania polsko-norweskich partnerstw i stworzenia nowych możliwości biznesowych.

REKLAMA

Wydarzenie skierowane jest do polskich i norweskich przedsiębiorców, start-upów oraz instytucji  otoczenia biznesu oferujących innowacyjne rozwiązania i procesy związane z energią odnawialną, bezpieczeństwem energetycznym, inteligentnymi sieciami, elektromobilnością, technologiami słonecznymi, wiatrowymi, biomasową i biopaliwami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

REKLAMA

Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne polsko-angielskie podczas sesji seminaryjnej. Podczas spotkań business mixer oficjalnym językiem będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do 16 listopada 2022 roku. Formularz dostępny jest w języku angielskim.

Liczba miejsc jest ograniczona, a decydująca jest kolejność rejestracji.

Link do rejestracji: www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=2696#eventContact


artykuł sponsorowany