Solar Energy Expo z GreenElit

Solar Energy Expo z GreenElit
Elit

Dziękujemy za te trzy wspaniałe dni na Targach Solar Energy Expo. Było dużo serdecznych uśmiechów, szybkich szkoleń produktowych oraz fachowej wiedzy od naszych ekspertów oraz gości z Włoch!

Razem z nami na stoisku spotkaliście przedstawicieli producentów ZCS Azzurro, Clivet oraz FuturaSun.

REKLAMA

Elit

Pierwszy raz mogliście też zobaczyć na żywo najwyższej jakości produkty marki Clivet: pompę ciepła monoblock oraz pełny działający zestaw hybrydowy do magazynowania energii ZCS Azzurro & WeCo!

Zestaw składa się z falownika hybrydowego, zestawu baterii WeCo wraz z bms i pełnym wachlarzem akcesoriów – dodatkowo do zestawu możemy dołożyć ładowarkę do samochodów elektrycznych oraz moduł CONNEXT, dzięki któremu możemy kontrolować pracę zestawu!

REKLAMA

Funkcje możliwe do ustawiania w tym module umożliwiają inteligentne wykorzystanie energii odnawialnej i dokładne programowanie ładowania baterii magazynujących lub pojazdu elektrycznego.

Elit

Dziękuję wszystkim, którzy choć na chwilę odwiedzili nasze stoisko i z żywym zainteresowaniem rozmawiali z naszą Zieloną Ekipą! Z tymi z Was, którzy nie mogli przybyć, mamy nadzieję zobaczyć się w Kielcach – już w marcu na Targach ENEX!

 

Elit


artykuł sponsorowany