Zapraszamy na Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych

Zapraszamy na Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych
Fot. Forum Rozwoju

Konferencja Inauguracyjna w ramach „Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych” odbędzie się w dniu 24 maja br. w Toruniu Organizatorem Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej jest Fundacja Rozwoju, a współorganizatorem Fundacja Polski Kongres Gospodarczy.

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych to cykl regionalnych konferencji poświęcony upowszechnieniu dobrych, innowacyjnych praktyk, realizowanych przez samorządy na rzecz rozwoju społeczno–gospodarczego lokalnych wspólnot oraz dotychczasowej działalności samorządów, które starają się swoimi działaniami nie tylko wykonywać obowiązki, ale także działać na rzecz lokalnej wspólnoty.

Najbliższa konferencja odbędzie się 24 maja w Toruniu i zgromadzi przedstawicieli parlamentu RP, władze województwa, przedstawicieli samorządów lokalnych, inwestorów działających w tym regionie oraz wielu cenionych ekspertów. W Forum udział wezmą m.in. prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, poseł Zbigniew Sosnowski oraz wicemarszałek woj. kujawsko-pomorskiego Dariusz Kurzawa. 

REKLAMA

Podobnie, jak w przypadku poprzednich organizowanych przez nas konferencji spodziewamy się nawet 150 gości. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.forum-rozwoju.pl.

REKLAMA

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tak ważnym dla regionu wydarzeniu. Spotkajmy się w jak najszerszym gronie, aby porozmawiać o przyszłości naszych miast.

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Paula Kobielska, Fundacja Rozwoju

tel: 884 790 796, e-mail: p.kobielska@fundacjarozwoju.pl

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych.