Dotacje na otwarcie działalności! Czeka na Ciebie prawie 48 000 zł!

Dotacje na otwarcie działalności! Czeka na Ciebie prawie 48 000 zł!

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Raz, dwa, trzy – firma i Ty”. Sfinansujemy Twój projekt w zakresie montowania paneli słonecznych i biogazowni lub innych z branży Odnawialnych Źródeł Energii. Łącznie można otrzymać prawie 48 000 zł w pierwszym roku prowadzenia działalności!

Jak to działa?

Do 15 lutego 2019r. składasz w WARP Sp. z o.o. Formularz rekrutacyjny, w którym opisujesz na czym ma polegać Twoja działalność gospodarcza. Następnie skierujemy Cię na rozmowę z doradcą zawodowym. W kolejnym kroku masz możliwość skorzystania z 8 dni szkoleniowych złożonych z dwóch bloków – w pierwszym dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o tym jak otworzyć działalność gospodarczą, jak ją prowadzić, promować i rozliczać, a w drugim wspólnie stworzymy Biznes Plan inwestycji, który następnie zostanie poddany ocenie. Na końcu zakładasz działalność gospodarczą, otrzymujesz środki i inwestujesz w swój biznes.

REKLAMA

Jeśli zatem jesteś osobą bezrobotną (nie musisz być zarejestrowany/-a) lub bierną zawodowo (emeryt, rencista, osoba przebywająca na urlopie wychowawczym) z terenu województwa wielkopolskiego i masz powyżej 30 lat, nasz projekt jest właśnie dla Ciebie!

Żeby wziąć udział w projekcie musisz należeć do jednej z następujących grup:

REKLAMA

  • osoby w wieku 50 lat i więcej,
  • kobiety,
  • osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie: podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne).

Więcej informacji na stronie www.warp.org.pl/oferta/firmaity.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu:

Biuro projektu: 
ul. Piekary 19, 61-823 Poznań
Telefon: 61 65 63 500
e-mail: firmaiTy@warp.org.pl
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.
 


artykuł sponsorowany