Idea PV pomaga zdobyć dotację z programu Czyste Powietrze

Idea PV pomaga zdobyć dotację z programu Czyste Powietrze

Idea PV jest firmą uznaną na rynku odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się dostarczaniem cenionych rozwiązań dla klientów indywidualnych, firm i rolników. Oferujemy nowoczesne urządzenia grzewcze, które są oszczędne, ekologiczne i wydajne. Poprawiają energetykę domów jednorodzinnych i jakość powietrza, a także pomagają wyeliminować proceder palenia śmieci. Idealnie wpisują się w założenia programu Czyste Powietrze.

Głównym celem firmy Idea PV jest zapewnienie naszym klientom urządzeń, które nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery zanieczyszczając powietrze i powodując powstawanie smogu, a także pomoc w obniżaniu rachunków za energię w gospodarstwach domowych, przedsiębiorstwach i u odbiorców sektora rolniczego.

Naszym klientom oferujemy instalacje fotowoltaiczne z pompami ciepła, pompy ciepła, piece i ekologiczne kotły na paliwa stałe. Jednym z naszych sztandarowych produktów są pompy ciepła, ponieważ doskonale wpisują się w koncepcję Idei PV i trend promowania odnawialnych źródeł energii. Moc, z której korzystają systemy pomp pochodzi w całości ze środowiska naturalnego.

REKLAMA

W tak ogrzewanych budynkach nie zachodzi proces spalania i emisji zanieczyszczeń, a system grzewczy jest bezobsługowy i w pełni automatyczny. Są to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenia grzewcze w domu. W połączeniu z systemami fotowoltaicznymi stają się niezawodnym i darmowym źródłami ciepła na długie lata. Pompy ciepła sprawdzają się również doskonale jako darmowa klimatyzacja, gdyż chłodzenie w ich przypadku nie wymaga pracy sprężarki.

Oferowane przez firmę Idea PV pompy ciepła są idealne do montażu w nowych budynkach, ale też istniejących już gospodarstwach domowych, domach jednorodzinnych, zakładach produkcyjnych, budynkach gospodarczych i biurowcach.

Inwestycja w powietrzną pompę ciepła jest porównywalna z wkładem finansowym w konwencjonalne kotły grzewcze i opłacalna tym bardziej, że całkowity kapitał przy korzystaniu z programów wsparcia i dzisiejszych cen energii zwraca się w ciągu kilku lat. Przewidywane tegoroczne podwyżki cen za energię będą miały bezpośrednie przełożenie na skrócenie okresu zwrotu do 4-6 lat.

REKLAMA

Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy wiodą prym na rynku odnawialnych źródeł energii. Urządzenia promowane przez firmę Idea PV, to innowacyjne systemy cenione na rynku. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów Idea PV wprowadziła do oferty nowy produkt: zestaw PC+PV z inwerterowym monoblokiem o modulowanej mocy grzewczej od 8 do 12 kW z wbudowaną funkcją chłodzenia.

Wysokiej klasy produkt szwedzkiej firmy Nibe Energy Systems spełnia oczekiwania wymagających klientów zaspokajając ich potrzeby. Zestaw wprowadzony na rynek przez lidera w sprzedaży urządzeń grzewczych w krajach skandynawskich, w Polsce i w Czechach zawiera: pompę ciepła powietrze-woda, centralę oraz sterownik z wbudowanym zbiornikiem cwu.

Idea PV, to nie tylko pompy ciepła. Przygotowaliśmy szeroką ofertę również dla osób, które decydują się inne rozwiązania: instalacje fotowoltaiczne czy kotły grzewcze spełniające rygorystyczne warunki programu Czyste Powietrze.

Dzięki naszej ofercie wraz z pompą ciepła klienci otrzymują również elektrownię słoneczną do jej darmowego zasilania, dzięki czemu szybko można liczyć na zwrot kosztów inwestycyjnych. Wdrażane przez nas systemy mogą zapewnić niemal zerowe rachunki za energię elektryczną. Przy jednoczesnym braku emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Jesteśmy firmą sumienną i rzetelną. Nasi klienci doceniają zaangażowanie pracowników Idea PV i kompleksową obsługę, którą oferujemy. Dzięki współpracy z Idea PV nasi odbiorcy nie muszą tracić czasu na poszukiwanie dostawców urządzeń i systemów, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Nie muszą martwić się o formalności, choćby o prawidłowe wypełnienie wniosków o dotacje z ogólnopolskich programów Czyste Powietrze i Mój Prąd. To pracownicy Idea PV odpowiadają za montaż i serwis. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

www.ideapv.pl

artykuł sponsorowany