#sigmawyzwanie – stawiamy wyzwanie elektromobilności! Czym się zajmujemy?

#sigmawyzwanie – stawiamy wyzwanie elektromobilności! Czym się zajmujemy?
Sigma

Sigma Technology & Energy Solutions to firma, która nie boi się wyzwań. Dlatego zrobiliśmy krok w stronę obalenia mitów związanych z elektromobilnością. Nasz plan obejmował: 4 samochody, 2 kierowców rajdowych, którzy zmierzyli się na dystansie 700-800 m. Dlaczego realizujemy taki projekt? Czym jest #sigmawyzwanie?

#sigmawyzwanie – czas obalić mity!

Elektromobilność kojarzy się wielu fanom motoryzacji z licznymi ograniczeniami. Wśród nich pojawiają się zarzuty dotyczące: mocy, szybkości czy też zasięgów. #sigmawyzwanie to akcja, której celem jest przede wszystkim obalenie mitów związanych z szybkością, dynamiką, przyspieszeniem. Już od dawna wyróżnia nas przede wszystkim jakość. Chcemy jednak wprowadzić trochę świeżości do świata e-mobility. Chcemy, by fani motoryzacji nie powielali opinii innych, a mogli samodzielnie wypracować opinię na podstawie naszego eksperymentu.

Czas obalić mity! #sigmawyzwanie to wydarzenie, w którym nie brakowało emocji, ale wyniki nie pozostawiają cienia wątpliwości. Na płycie lotniska stanęły obok siebie: najlepsze sportowe samochody oraz ikony elektromobilności. Na miejscu kierowców zasiedli prawdziwi rajdowcy, którzy posiadają umiejętności na podobnym poziomie. Walka była wyrównana!

REKLAMA

Elektromobilność vs spalinówki – chwila prawdy

Naszym celem jest przede wszystkim zaprezentowanie elektromobilności jako dobrej zabawy. Chcemy pokazać, że nasza branża to nie tylko ekologia, ale również szybkość i przyjemność z jazdy. Podczas pierwszego wyścigu zmierzyło się: Audi R8 z Teslą Model S. Czy potężny silnik V8 pokona niepozornego, cichego elektryka?

Dla wielu odpowiedź jest oczywista. Czy na pewno? Mieliśmy do dyspozycji odcinek 700-800 metrów, czyli podwójne ćwierć mili. Na tym dystansie przewaga samochodów elektrycznych okazała się nieoceniona.

Sprawdź pierwszy wyścig #sigmawyzwanie!

 

Dlaczego Sigma podjęła takie wyzwanie?

Sigma Technology & Energy Solutions zajmuje się elektromobilnością. W naszej ofercie znajdują się stacje ładowania pojazdów oraz liczne akcesoria. Chcemy, aby nasze usługi trafiały do każdego. Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym lub biznesowym, znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Klient, który przychodzi do Sigmy, otrzymuje produkt idealnie dopasowany do swoich oczekiwań. Dlatego też pierwszym etapem naszej współpracy jest analiza Twoich potrzeb. Na tej podstawie jesteśmy w stanie wybrać idealny produkt.  Zapewniamy kompleksową obsługę i montaż urządzenia. W efekcie klient nie musi się niczym martwić. Wystarczy podpiąć sprzęt oraz wyznaczyć cel pierwszej podróży.

REKLAMA

Sigma odpowiada na wyzwania rynkowe

Naszą ofertę podzieliliśmy na tę przeznaczoną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać aktualnym potrzebom firm, które stają przed koniecznością wymiany spalinówek na samochody elektryczne. Budujemy relacje partnerskie z firmami budowlanymi oraz deweloperami, którzy podejmują się inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego lub przemysłowego.

Sprawdź na stronie Sigma Stacje ładowania samochodów elektrycznych!

Zajmujemy się również fotowoltaiką. Jeżeli chcesz postawić na alternatywne źródła energii, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego Sigma to dobry wybór?

Przełamujemy stereotypy. Obalamy mity. Co możesz zyskać dzięki współpracy z naszą firmą? #sigmawyzwanie to dowód na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie boimy się przekraczać granic, wchodzić na nieznane dotąd obszary. Ponadto jesteśmy elastyczni i skupiamy się przede wszystkim na potrzebach klientów. Dążymy do tego, by nasze rozwiązania spełniały oczekiwania każdego – bez wyjątku.

Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów! Dowiedz się więcej na naszej stronie SIGMA!

 

artykuł sponsorowany