Specjalista ds. finansowania projektów fotowoltaicznych

{więcej}

ACTIVIA powstała pod koniec 2009 roku w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest wykonywanie instalacji fotowoltaicznych w podziale na zlecone etapy budowy. Ponad 5 letnie doświadczenie zbudowane zostało we współpracy z inwestorami z Belgii, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii gdzie nasza firma wykonywała usługę Generalnego Instalatorstwa systemów PV. Realizowaliśmy zarówno montaże systemów dachowych jak i naziemnych. Łączna moc zainstalowana w tych krajach przez ostatnie 4 lata przekroczyła już ponad  300MW. Referencje udostępnimy na Państwa życzenie.

ACTIVIA współpracuje na stałe z grupą ponad 150 Instalatorów i Elektryków. Każda osoba to wykwalifikowany specjalista, posiadający niezbędne certyfikaty i szkolenia montażowo – elektryczne, umożliwiające pracę przy realizacji ww. projektów.  Każdy Instalator ma ponad 5 letnie doświadczenie w montażu systemów PV zarówno na dachu jak i na ziemi. Ze względu na strukturę zatrudnienia firma jest w stanie realizować szybko i skutecznie projekty praktycznie w całej Europie.

REKLAMA

ACTIVIA zajmuje się również przygotowaniem  i pomocą w administrowaniu projektem podczas jego wykonywania. Współpracujemy z firmami, które zabezpieczają miejsce budowy od strony BHP (ogrodzenia, siatki zabezpieczające na dach), firmami, które dostarczają na budowę dźwigi, sprzęt do rozładunku i załadunku.

REKLAMA

Opis stanowiska pracy:

  • monitorowanie rynku pod kątem dostępnych form finansowania projektów fotowoltaicznych na terenie Polski;
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dofinansowanie;
  • kontakt z instytucjami oferującymi dofinansowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania ze środków unijnych, gminnych itp.;
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność;
  • znajomość branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem.

biuro@activiagroup.pl

www.activiagroup.pl