Project Developer – Energia Wiatrowa

{więcej}
Project Developer – Energia Wiatrowa
Warszawa

 
POZYCJA:
Międzynarodowa frima działająca na rynku energii wiatrowej o długiej historii sukcesów w rozwoju projektów parków wiatrowych i operacjach w Europie, USA i Azjii szuka Project Developera do swojej rosnącej siedziby w Warszawie. Pozycja oferuje długotrwałą karierę, rozwój zawodowy i bardzo korzystne warunki.
 
Wybrany kandydat będzie wspierał dynamiczny rozwój firmy w Polsce poprzez kierowanie swoim portfolio projektów wiatrowych (do 5 projektów na raz) przez wszystkie stadia rozpoczynając od zagospodarowania przestrzennego – Planu Miejscowego, aż do uzyskania zezwolenia na budowę.
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie planowaniem, aspektami administracyjnymi i finansowymi projektu obejmujące:
·         Kontakty z władzami lokalnymi w sprawie rozwoju portfolio parków wiatrowych
·         Zabezpieczenie terenów pod inwestycję
·         Badania Potencjału wiatru, planowanie techniczne/ micrositing
·         Ocena oddziaływania na środowisko
·         Planowanie przestrzenne
·         Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń, zmierzające do ostatecznego pozwolenia na budowę
KANDYDAT:
·         Project Developer z 2 do 5 latami doświadczenia i sukcesami w zarządzaniu rozwojem parków wiatrowych do momentu uzyskania pozwolenia na budowę
·         Pozycja odpowiada bezpośrenio do Project Operations Directora
·         Płynna znajomość języka angielskiego (z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy)
·         Wykształcenie Wyższe – preferowane kierunki związane z energetyką, inżynierią i zarządzaniem
·         Wyłącznie kandydaci mieszkający, albo gotowi przenieść się do Warszawy, z intesywnymi podróżami do lokacji projektów
 
Aplikacje proszę kierować na adres szymon@earthstreamglobal.com.
 
Osoba kontaktowa: Szymon Sokołowski.
 
Ze względu na duże zainteresowanie tego typu stanowiskami będziemy mogli odpowiedzieć jedynie na zgłoszenia spełniające kryteria.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

REKLAMA

EarthStream Global to międzynarodowa firma konsultingowa z przedstawicielstwem w 14 krajach na 5 kontynentach, która specjalizuje się w rekrutacji / pozyskiwaniu talentu dla 3 kluczowych obszarów obejmujących: Energetykę Konwencjonalną i Odnawialną, Wydobycie Ropy Naftowej i Gazu, Górnictwo / Wydobycie Złóż. Biuro EarthStream Polska wspiera kandydatów i klientów w Polsce i Europie Wschodniej.

REKLAMA