Ekologiczne rozwiązania nowoczesnych apartamentów w Zabrzu

Ekologiczne rozwiązania nowoczesnych apartamentów w Zabrzu
Budowa Apartamentów Zabrze Centrum w 2022 r.

Interesują Cię kwestie ochrony środowiska i marzysz o własnym M? Osiedle nowoczesnych apartamentów w centrum Zabrza jest stworzone z myślą o Tobie! Ta inwestycja gliwickiego dewelopera łączy w sobie wszystko to, czego oczekują mieszkańcy Górnego Śląska – świetną lokalizację, dobrze zaprojektowane mieszkania i innowacyjne rozwiązania. Zamieszkaj jeszcze w tym roku!

Apartamenty Zabrze Centrum: nowoczesne i ekologiczne osiedle

Przyszli mieszkańcy kompleksu Apartamenty Zabrze Centrum mogą być pewni – udało im się znaleźć na mapie aglomeracji górnośląskiej doskonałe miejsce do życia. Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej dzielnicy Zabrza, w małej odległości od głównych arterii łączących miasto z całą metropolią – autostrady A1 i DK88. W najbliższej okolicy znajdują zarówno tereny rekreacyjne, jak i punkty handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, co sprawia, że jest to fantastyczne miejsce dla singli i rodzin z dziećmi.

Dodatkowo nowe mieszkania znajdujące się przy ulicy Nad Kanałem zostały wyposażone w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Mowa tutaj przede wszystkim o panelach fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną, zasilającą części wspólne inwestycji. Pozwala to na obniżenie kosztów użytkowania lokali. Co więcej, na mieszkańców czekać będą również stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Zielona energia jest na wyciągnięcie ręki!

Inwestycja Nad Kanałem: zamieszkaj jeszcze w tym roku!

Ogromną zaletą wyboru nowoczesnego apartamentu przy ulicy Nad Kanałem jest możliwość zamieszkaniu w nim jeszcze w tym roku. Inwestycja jest już w zaawansowanym stadium, a na przyszłych mieszkańców nadal czekają przestronne i jasne mieszkania o różnorodnym metrażu. Do wyboru są lokale trzy-, cztero- i pięciopokojowe. W ramach inwestycji Apartamenty Zabrze Centrum, realizowanej przez Dom100 powstały cztery ośmiokondygnacyjne budynki, każdy mieszczący 25 apartamentów.

Zamknięte i monitorowane osiedle gwarantuje też lokatorom bezpieczeństwo. Do mieszkań na parterze przynależą duże tarasy z dostępem do ogrodu, a mieszkańcy wyższych kondygnacji mają do dyspozycji balkony. Z kolei na poziomie 0 umieszczono parking wewnętrzny. Wszystko to sprawia, że prezentowana inwestycja pozytywnie wyróżnia się na tle osiedli konkurencyjnych deweloperów, a Zabrze Centrum to doskonałe miejsce do życia.

Dom100.eu, czyli deweloper dbający o ekologiczne udogodnienia

Za inwestycją przy ulicy Nad Kanałem stoi gliwicki deweloper Dom100, z którego inicjatywy powstało już niejedno osiedle w aglomeracji. Wśród zakończonych projektów na wyróżnienie zasługuje inwestycja przy ulicy Granicznej w Gliwicach Żernikach i Apartamenty Poezji w Gliwicach, a także kompleks budynków wielorodzinnych przy ul. Poziomkowej w Pyskowicach.

Apartamenty Zabrze Centrum to niejedyna inwestycja tego dewelopera, która wspiera ekologiczne rozwiązania. W trosce o ochronę środowiska i wspieranie zielonej energii w wybranych projektach deweloper przewiduje nie tylko panele fotowoltaiczne czy ładowarki do samochodów elektrycznych, ale i ekologiczne ogrzewanie w postaci pomp ciepła.

Dom100 dba również o atrakcyjne i funkcjonalnie tereny zielone – drzewa i krzewy zasadzone na częściach wspólnych osiedli zapewniają dodatkową ochronę przed smogiem, a w przyszłości będą źródłem cienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej i deweloperskiej oraz wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej Dom100 może pochwalić się setkami zadowolonych klientów.

 

artykuł sponsorowany