Ekspansja BuyPV. Firma otwiera nowe oddziały w Europie

Ekspansja BuyPV. Firma otwiera nowe oddziały w Europie
BuyPV

BuyPV to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, który od ponad dekady dostarcza komponenty do produkcji zielonej energii. Dziś BuyPV  jest uznanym dystrybutorem inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1 oraz pozostałych akcesoriów  PV. Firma dynamicznie buduje swoją pozycję w Polsce, oferując m.in. produkty marek SolaX i Ja Solar, których jest autoryzowanym partnerem. Umacniając swoją obecność w kraju, jednocześnie zdobywa rynki zagraniczne. Teraz otwiera oddział w Rumunii.

BuyPV dostarcza systemy PV setkom klientów z wielu krajów Unii Europejskiej. Firma posiada swoje przedstawicielstwo m.in. w Niemczech. W styczniu otwiera oddział w Rumunii, a w najbliższym czasie – w Bułgarii i Hiszpanii.

REKLAMA

BuyPV

Rumunia jest szybko rozwijającym się i niezwykle perspektywicznym rynkiem. Cieszymy się, że będziemy częścią tego procesu i pomożemy naszym klientom we wdrażaniu zielonych rozwiązań. Na ten rynek mamy już skompletowany trzon zespołu sprzedażowego. Na jego czele będzie stał Constantin Tenea jako regionalny dyrektor sprzedaży – mówi Robert Kwiecień, dyrektor sprzedaży na Europę w BuyPV.

Firma, podobnie jak na innych rynkach, będzie oferować sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości W sprzedaży pojawią się inwertery i magazyny energii marki SolaX, moduły fotowoltaiczne Ja Solar, optymalizatory Tigo oraz produkty nowego partnera technologicznego firmy Auxsol.

– Z rumuńskiego rynku chcemy obsługiwać dodatkowe rynki zagraniczne: Bułgarię, Mołdawię, Serbię, a w kolejnej perspektywie liczymy na możliwość obsługi Grecji – dodaje Robert Kwiecień, dyrektor sprzedaży BuyPV.

W BuyPV wiedzą, że klienci liczą nie tylko na najlepsze produkty w dobrych cenach, ale również na pewne i szybkie dostawy. BuyPV posiada magazyny nie tylko w Polsce (Tarnów), ale również w Rotterdamie (Holandia). Wkrótce zostaną uruchomione kolejne – w Alicante (Hiszpania) oraz pod Berlinem (Niemcy).

REKLAMA

Przypominamy, że już teraz zagraniczni klienci mogą kupować produkty dzięki internetowej platformie www.store.buypv.eu. Strona działa nie tylko w języku polskim, ale również angielskim, niemieckim, rumuńskim, bułgarskim oraz rosyjskim.

Na stronie są obecnie dostępne liczne promocje. Na przykład zestawy (inwerter hybrydowy plus magazyn energii) SolaX Power firma oferuje nawet z 25-procentowym rabatem. SolaX Power jest jednym z największych na świecie producentów inwerterów stringowych, hybrydowych oraz magazynów energii.  Dzięki zakupowi pełnego zestawy klienci gwarantują sobie nie tylko jakość i niezawodność rozwiązania, ale również pełną kompatybilność poszczególnych elementów instalacji.

W specjalnej ofercie BuyPV znajdziemy m.in. zestaw inwerter akumulatorowy X3-FIT-6.0-W + magazyn energii 6kWh.

 

BuyPV

Warto wspomnieć, że promocja jest ograniczona czasowo, a liczba dostępnych zestawów coraz mniejsza. Wszystkie szczegóły można znaleźć na www.store.buypv.eu.

 

artykuł sponsorowany