Dlaczego warto wybrać solidne systemy montażowe dla farm fotowoltaicznych?

Dlaczego warto wybrać solidne systemy montażowe dla farm fotowoltaicznych?
Kleve [solar]

Decyzja o wyborze odpowiedniego systemu montażowego dla farm fotowoltaicznych to jeden z najważniejszych elementów wielkoskalowej instalacji fotowoltaicznej. Konstrukcja fotowoltaiczna zapewnia bezpieczne i stabilne mocowanie paneli fotowoltaicznych. Systemy montażowe Kleve [solar] dla farm fotowoltaicznych to gwarancja trwałości na lata.

Rozwój farm fotowoltaicznych

Polityka Unii Europejskiej dąży do zwiększenia ilości odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym do 23% do 2030 roku. Sytuacja geopolityczna przyczynia się do rosnących cen paliw a wydajność technologii fotowoltaiki rośnie. Farmy fotowoltaiczne zyskują na popularności w ostatnich latach, wraz z rosnącym zainteresowaniem energią odnawialną i redukcją emisji gazów cieplarnianych.

Farmy fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze, ponieważ są uważane za jedno z najskuteczniejszych i najbardziej ekologicznych źródeł energii elektrycznej. Wzrost kosztów energii konwencjonalnej i rosnąca świadomość społeczna na temat korzyści związanych z energią odnawialną, przyczynia się do dalszego rozwoju tego segmentu fotowoltaiki na całym świecie. Trwałe i solidne systemy montażowe Kleve [solar], dedykowane do farm fotowoltaicznych, są odpowiedzią na wzrastający popyt międzynarodowy – wskazuje Jakub Księżakowski, prezes Kleve Group.

Konstrukcje Kleve [solar] dla farm fotowoltaicznych

Konstrukcje fotowoltaiczne na grunt to wyższa wydajność energetyczna, dzięki ustawionemu pod optymalnym kątem względem promieni słonecznych panelowi fotowoltaicznemu. Systemy montażowe naziemne pozwalają na większą elastyczność projektową, dzięki dostosowaniu ich do różnych kształtów i rozmiarów terenu. Nie bez znaczenia jest indywidualna skalowalność projektu – projektowanie konstrukcji w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na instalację paneli fotowoltaicznych o różnych mocach.

W Kleve dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb biznesowych. Nasza współpraca z Partnerami opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu. Bezpieczeństwo naszych rozwiązań jest priorytetem. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość naszych elementów i jak przekłada się to na rentowność całej inwestycji. W naszej współpracy przykładamy szczególną uwagę do precyzji w procesach produkcyjnych konstrukcji Kleve [solar] – mówi Jakub Księżakowski, prezes Kleve Group.

Kleve – gwarancja trwałości konstrukcji fotowoltaicznej na lata

Konstrukcje pod farmy fotowoltaiczne marki Kleve [solar] to niezawodna jakość i kompleksowe, indywidualne podejście. Stabilność i wytrzymałość konstrukcji Kleve utrzymuje panele fotowoltaiczne w bezpieczny sposób. Odporność na wiatr, śnieg, deszcz i inne czynniki, zapewnia wysokogatunkowa stal oraz powłoka ArcelorMittal Magnelis, dająca najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz gwarancję do 25 lat. Regulacja kąta nachylenia ustawia odpowiednio panele fotowoltaiczne w zależności od położenia geograficznego farmy fotowoltaicznej, co pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności. Najlepsze konstrukcje fotowoltaiczne są łatwe w instalacji i skalowalne. Dlatego opatentowane rozwiązania, jak system KLEVE Click™ czy Kleve Slide Mount™ dają możliwość szybkiego i łatwego montażu konstrukcji. Zgodność z wymogami bezpieczeństwa oraz indywidualne zaprojektowanie konstrukcji fotowoltaicznych zapewni optymalną wydajność i produkcję energii elektrycznej.

Kleve stawia na przyszłość. O misji marki mówi prezes Jakub Księżakowski: „Rozwiązania Kleve przyczyniają się do walki ze zmianami klimatu, ochrony środowiska i zwiększenia zrównoważonej produkcji energii dla zyskania bezpieczeństwa energetycznego. Stawiając na rozwój i innowacyjność nie tracimy jednocześnie z oczu niezawodnej jakości, która osadza się w DNA marki – od początku charakteryzującej nasze produkty. Systemy montażowe Kleve [solar] dla farm fotowoltaicznych to najwyższa gwarancja jakości”.

 

artykuł sponsorowany